Sari la conținut
SeniorHelp

Cămine de bătrâni

120 cămine de bătrâni din România: recuperare post-operatorie, îngrijire alzheimer / demență, îngrijire medicală permanentă, îngrijire paliativă, îngrijire persoane cu dizabilități, îngrijire rezidențială, îngrijire temporară

Complex social de servicii Odăi - Căminul pentru persoane vârstnice — Municipiul BucureștiFoto ilustrativă
4.7

Complex social de servicii Odăi - Căminul pentru persoane vârstnice

Municipiul București, jud. București

160 locuri

1 recenzii

Îngrijire rezidențială

"Complex social Odăi, cămin modern pentru vârstnici cu servicii de îngrijire personalizate și atmosferă prietenoasă."

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Răcari — RăcariFoto ilustrativă

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Răcari

Răcari, jud. Dâmbovița

51 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Răcari - Răcari, centrul modern pentru seniori, oferă îngrijire de calitate într-un mediu sigur și confortabil.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Complex de Servicii Sociale - Cămin pentru persoane vârstnice — ȚăndăreiFoto ilustrativă

Complex de Servicii Sociale - Cămin pentru persoane vârstnice

Țăndărei, jud. Ialomița

35 locuri

Îngrijire rezidențială

Complex de Servicii Sociale - Cămin pentru persoane vârstnice - Complexul oferă seniorilor îngrijire personalizată, confort și siguranță de înaltă calitate.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul multifuncțional de servicii sociale - Căminul pentru persoane vârstnice Centrul Alzheimer — GalațiFoto ilustrativă

Centrul multifuncțional de servicii sociale - Căminul pentru persoane vârstnice Centrul Alzheimer

Galați, jud. Galați

50 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul multifuncțional de servicii sociale - Cămin pentru persoane vârstnice Centrul Alzheimer - Centrul Alzheimer oferă seniorilor îngrijire specializată și sprijin într-un mediu sigur și modern.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice — SăcălazFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice

Săcălaz, jud. Timiș

10 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice oferă servicii de îngrijire personalizată și un mediu sigur și primitor.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice Sfinții Constantin și Elena — CosteștiFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice Sfinții Constantin și Elena

Costești, jud. Buzău

42 locuri

Îngrijire rezidențială

"Căminul pentru persoane vârstnice Sfinții Constantin și Elena oferă îngrijire completă seniorilor."

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice — BrașovFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice

Brașov, jud. Brașov

135 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice: îngrijire completă și personalizată, într-un mediu sigur și familial.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Sebeş — SebeșFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice Sebeş

Sebeș, jud. Alba

40 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice Sebeș oferă îngrijire de calitate într-un mediu sigur și prietenos.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul de Pensionari Sfânta Cuvioasă Parascheva — IașiFoto ilustrativă

Căminul de Pensionari Sfânta Cuvioasă Parascheva

Iași, jud. Iași

253 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul de Pensionari Sfânta Cuvioasă Parascheva - Sfânta Cuvioasă Parascheva oferă seniorilor îngrijire premium și un mediu sigur și liniștit.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice O nouă Șansă — MărășeștiFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice O nouă Șansă

Mărășești, jud. Vrancea

29 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice O nouă Șansă oferă îngrijire dedicată și un mediu prietenos pentru rezidenți.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice — Târgu MureșFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice

Târgu Mureș, jud. Mureș

76 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice - Confort și îngrijire de calitate pentru seniori la Cămin pentru persoane vârstnice.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice — LuncaFoto ilustrativă

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice

Lunca, jud. Botoșani

6 locuri

Îngrijire rezidențială

 

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul social Sfântul Andrei — Malu MareFoto ilustrativă

Centrul social Sfântul Andrei

Malu Mare, jud. Dolj

134 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul social Sfântul Andrei - Sfântul Andrei, un centru sigur și modern, oferă seniorilor îngrijire personalizată și activități.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul Rezidențial pentru Persoane Vârstnice - Casa Bunicilor — RomanFoto ilustrativă

Centrul Rezidențial pentru Persoane Vârstnice - Casa Bunicilor

Roman, jud. Neamț

38 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul Rezidențial pentru Persoane Vârstnice - Casa Bunicilor - Grijă profesională și confort la Casa Bunicilor.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin de bătrâni Cruceni — Șagu

Cămin de bătrâni Cruceni

Șagu, jud. Arad

25 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul de bătrâni Cruceni oferă îngrijire profesionistă și un mediu familial sigur pentru seniori.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice Strehaia — StrehaiaFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice Strehaia

Strehaia, jud. Mehedinți

35 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice Strehaia - Îngrijire profesională și mediu familial pentru seniori la Cămin Strehaia.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice - pensionari Fântânele — Lunca PrahoveiFoto ilustrativă

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice - pensionari Fântânele

Lunca Prahovei, jud. Prahova

14 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice - pensionari Fântânele.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Lacu Sărat — Chișcani

Căminul pentru persoane vârstnice Lacu Sărat

Chișcani, jud. Brăila

142 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice Lacu Sărat: servicii de calitate pentru o viață activă și plină de confort.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul pentru persoane vârstnice Sfântul Mucenic Fanurie — Municipiul BucureștiFoto ilustrativă

Centrul pentru persoane vârstnice Sfântul Mucenic Fanurie

Municipiul București, jud. București

24 locuri

Îngrijire rezidențială

"Centrul Sfântul Mucenic Fanurie oferă seniorilor servicii de îngrijire și asistență într-un mediu sigur."

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul social integrat - Căminul pentru persoane vârstnice — ToplițaFoto ilustrativă

Centrul social integrat - Căminul pentru persoane vârstnice

Toplița, jud. Harghita

24 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul social integrat - Căminul pentru persoane vârstnice - Centrul social integrat oferă îngrijire premium și siguranță seniorilor într-un mediu prietenos.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Uliești — UlieștiFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice Uliești

Uliești, jud. Dâmbovița

20 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice Uliești - Uliești oferă seniorilor confort, siguranță și servicii personalizate într-un mediu prietenos.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Solca — SolcaFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice Solca

Solca, jud. Suceava

70 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice Solca - Mediu prietenos și îngrijire profesională la Căminul pentru persoane vârstnice Solca.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Fălcoiu — FălcoiuFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice Fălcoiu

Fălcoiu, jud. Olt

50 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice Fălcoiu - Atmosferă familială și grijă profesională pentru seniori la Căminul Fălcoiu.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Sf. Ioan Panciu — PanciuFoto ilustrativă

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Sf. Ioan Panciu

Panciu, jud. Vrancea

34 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Sf. Ioan Panciu oferă servicii moderne și îngrijire profesională.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →