Sari la conținut
SeniorHelp

Cămine de bătrâni

120 cămine de bătrâni din România: recuperare post-operatorie, îngrijire alzheimer / demență, îngrijire medicală permanentă, îngrijire paliativă, îngrijire persoane cu dizabilități, îngrijire rezidențială, îngrijire temporară

Complex de Servicii Sociale - Cămin pentru persoane vârstnice — ȚăndăreiFoto ilustrativă

Complex de Servicii Sociale - Cămin pentru persoane vârstnice

Țăndărei, jud. Ialomița

35 locuri

Îngrijire rezidențială

Complex de Servicii Sociale - Cămin pentru persoane vârstnice - Complexul oferă seniorilor îngrijire personalizată, confort și siguranță de înaltă calitate.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Periș — Periș

Căminul pentru persoane vârstnice Periș

Periș, jud. Ilfov

50 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice Periș - Mediu sigur și îngrijire profesională pentru seniori la Căminul pentru persoane vârstnice Periș.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul social Plosca — BistrețFoto ilustrativă

Centrul social Plosca

Bistreț, jud. Dolj

15 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul social Plosca - Centrul social Plosca oferă seniorilor confort, siguranță și îngrijire personalizată de calitate.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Jimbolia — JimboliaFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice Jimbolia

Jimbolia, jud. Timiș

70 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice Jimbolia oferă siguranță, îngrijire profesională și activități pentru bunăstarea seniorilor.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice din cadrul centrului social multifuncțional cantina de ajutor soc — FocșaniFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice din cadrul centrului social multifuncțional cantina de ajutor soc

Focșani, jud. Vrancea

62 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice din cadrul centrului social oferă îngrijire completă și sigură seniorilor.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul de îngrijire pentru persoane vârstnice Arad — AradFoto ilustrativă

Centrul de îngrijire pentru persoane vârstnice Arad

Arad, jud. Arad

150 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul de îngrijire pentru persoane vârstnice Arad

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Sacu — SacuFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice Sacu

Sacu, jud. Caraș-Severin

35 locuri

Îngrijire rezidențială

"Căminul pentru persoane vârstnice Sacu oferă servicii complete de îngrijire într-un mediu sigur și modern."

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice Nușeni — NușeniFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice Nușeni

Nușeni, jud. Bistrița-Năsăud

50 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice Nușeni: îngrijire premium pentru seniori într-un mediu sigur și prietenos.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin de îngrijire bătrâni — MăgireștiFoto ilustrativă

Cămin de îngrijire bătrâni

Măgirești, jud. Bacău

20 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin de îngrijire bătrâni Măgirești oferă servicii complete și îngrijire de calitate pentru seniori.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice Măgherani — MăgheraniFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice Măgherani

Măgherani, jud. Mureș

42 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice Măgherani - Îngrijire profesională și confort la Căminul pentru persoane vârstnice Măgherani.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Uliești — UlieștiFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice Uliești

Uliești, jud. Dâmbovița

20 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice Uliești - Uliești oferă seniorilor confort, siguranță și servicii personalizate într-un mediu prietenos.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul pentru persoane vârstnice Floare Roșie — Municipiul BucureștiFoto ilustrativă

Centrul pentru persoane vârstnice Floare Roșie

Municipiul București, jud. București

70 locuri

Îngrijire rezidențială

"Floare Roșie - centru pentru vârstnici, îngrijire completă și activități sociale într-un mediu prietenos."

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial pentru vârstnici Orăștie — OrăștieFoto ilustrativă

Centrul rezidențial pentru vârstnici Orăștie

Orăștie, jud. Hunedoara

30 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul rezidențial pentru vârstnici Orăștie - Orăștie oferă seniorilor confort, siguranță și îngrijire personalizată într-un mediu prietenos.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul social Sfântul Andrei — Malu MareFoto ilustrativă

Centrul social Sfântul Andrei

Malu Mare, jud. Dolj

134 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul social Sfântul Andrei - Sfântul Andrei, un centru sigur și modern, oferă seniorilor îngrijire personalizată și activități.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Fălcoiu — FălcoiuFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice Fălcoiu

Fălcoiu, jud. Olt

50 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice Fălcoiu - Atmosferă familială și grijă profesională pentru seniori la Căminul Fălcoiu.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Complex de servicii pentru persoane vârstnice Alexandru Marghiloman - Centru rezidențial — BuzăuFoto ilustrativă

Complex de servicii pentru persoane vârstnice Alexandru Marghiloman - Centru rezidențial

Buzău, jud. Buzău

40 locuri

Îngrijire rezidențială

"Îngrijire de elită pentru seniori la Complexul Alexandru Marghiloman - Centru rezidențial."

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice Ștefan cel Mare și Sfânt — GalațiFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice Ștefan cel Mare și Sfânt

Galați, jud. Galați

60 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice Ștefan cel Mare și Sfânt - Ștefan cel Mare și Sfânt oferă seniorilor îngrijire premium într-un mediu sigur și confortabil.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice — AgapiaFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice

Agapia, jud. Neamț

72 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice - Îngrijire de calitate și mediu sigur pentru seniori la Cămin pentru persoane vârstnice.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Sfânta Elena — TârgovișteFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice Sfânta Elena

Târgoviște, jud. Dâmbovița

15 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice Sfânta Elena - Sfânta Elena, locul ideal pentru seniori, oferă confort, siguranță și sprijin profesional.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul de bătrâni Scundu — ScunduFoto ilustrativă

Căminul de bătrâni Scundu

Scundu, jud. Vâlcea

40 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul de bătrâni Scundu oferă îngrijire profesională, respect și un mediu confortabil pentru seniori.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Lacu Sărat — Chișcani

Căminul pentru persoane vârstnice Lacu Sărat

Chișcani, jud. Brăila

142 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice Lacu Sărat: servicii de calitate pentru o viață activă și plină de confort.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Voluntari — Voluntari

Căminul pentru persoane vârstnice Voluntari

Voluntari, jud. Ilfov

36 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice Voluntari - Confort și atenție pentru cei dragi la Căminul pentru persoane vârstnice Voluntari.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice — BistrițaFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice

Bistrița, jud. Bistrița-Năsăud

34 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice oferă îngrijire completă, siguranță și confort într-un mediu modern și prietenos.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice — MozăceniFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice

Mozăceni, jud. Argeș

30 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice oferă îngrijire de calitate și un mediu sigur și confortabil.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →