Sari la conținut
SeniorHelp

Cămine de bătrâni

120 cămine de bătrâni din România: recuperare post-operatorie, îngrijire alzheimer / demență, îngrijire medicală permanentă, îngrijire paliativă, îngrijire persoane cu dizabilități, îngrijire rezidențială, îngrijire temporară

Complex social de servicii Odăi - Căminul pentru persoane vârstnice — Municipiul BucureștiFoto ilustrativă
4.7

Complex social de servicii Odăi - Căminul pentru persoane vârstnice

Municipiul București, jud. București

160 locuri

1 recenzii

Îngrijire rezidențială

"Complex social Odăi, cămin modern pentru vârstnici cu servicii de îngrijire personalizate și atmosferă prietenoasă."

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice Bacău — Bacău

Cămin pentru persoane vârstnice Bacău

Bacău, jud. Bacău

210 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice Bacău oferă îngrijire de calitate și asistență medicală specializată.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Odobești — OdobeștiFoto ilustrativă

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Odobești

Odobești, jud. Vrancea

35 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Odobești - facilități moderne și un mediu sigur pentru seniori.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice Ștefan cel Mare și Sfânt — GalațiFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice Ștefan cel Mare și Sfânt

Galați, jud. Galați

60 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice Ștefan cel Mare și Sfânt - Ștefan cel Mare și Sfânt oferă seniorilor îngrijire premium într-un mediu sigur și confortabil.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Câmpia Turzii — Câmpia TurziiFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice Câmpia Turzii

Câmpia Turzii, jud. Cluj

21 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice Câmpia Turzii - La Câmpia Turzii, seniorii beneficiază de îngrijire personalizată și confort maxim.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice Smeeni — SmeeniFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice Smeeni

Smeeni, jud. Buzău

25 locuri

Îngrijire rezidențială

"La Căminul pentru persoane vârstnice Smeeni, seniorii primesc suport complet într-un mediu confortabil."

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice din cadrul complexului rezidențial Sfânta Maria Brăila — VădeniFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice din cadrul complexului rezidențial Sfânta Maria Brăila

Vădeni, jud. Brăila

100 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice Sfânta Maria Brăila: siguranță și confort într-un mediu cald și prietenos.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul pentru persoane vârstnice Străulești — Municipiul BucureștiFoto ilustrativă

Centrul pentru persoane vârstnice Străulești

Municipiul București, jud. București

104 locuri

Îngrijire rezidențială

"Complex social Străulești - servicii de îngrijire pentru seniori într-un cămin modern și primitor."

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Sfânta Maria — UnireaFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice Sfânta Maria

Unirea, jud. Călărași

28 locuri

Îngrijire rezidențială

"La Căminul pentru persoane vârstnice Sfânta Maria seniorii primesc îngrijire de calitate și sprijin personalizat."

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul de asistență și suport pentru persoane vârstnice Fitionești — FitioneștiFoto ilustrativă

Centrul de asistență și suport pentru persoane vârstnice Fitionești

Fitionești, jud. Vrancea

37 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul de asistență și suport pentru persoane vârstnice Fitionești oferă servicii complete și respect seniorilor.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul social pentru recuperare persoane vârstnice — ZimniceaFoto ilustrativă

Centrul social pentru recuperare persoane vârstnice

Zimnicea, jud. Teleorman

14 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul social pentru recuperare persoane vârstnice - Servicii de recuperare și asistență dedicate seniorilor la Centrul social.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Solca — SolcaFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice Solca

Solca, jud. Suceava

70 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice Solca - Mediu prietenos și îngrijire profesională la Căminul pentru persoane vârstnice Solca.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice — LuncaFoto ilustrativă

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice

Lunca, jud. Botoșani

6 locuri

Îngrijire rezidențială

 

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice — BrașovFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice

Brașov, jud. Brașov

135 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice: îngrijire completă și personalizată, într-un mediu sigur și familial.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice Hăghig — HăghigFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice Hăghig

Hăghig, jud. Covasna

110 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice Hăghig - Hăghig, loc ideal pentru seniori, oferă îngrijire personalizată într-un mediu modern și sigur.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul social pentru îngrijire bătrâni Saelele — Saelele

Centrul social pentru îngrijire bătrâni Saelele

Saelele, jud. Teleorman

24 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul social pentru îngrijire bătrâni Saelele - Mediu sigur și servicii profesionale la Centrul social pentru îngrijire bătrâni Saelele.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul social de primire, asistare și îngrijire a persoanelor vârstnice Vatra Dornei — Vatra DorneiFoto ilustrativă

Centrul social de primire, asistare și îngrijire a persoanelor vârstnice Vatra Dornei

Vatra Dornei, jud. Suceava

32 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul social de primire, asistare și îngrijire Vatra Dornei - Atmosferă caldă și servicii complete la Centrul social Vatra Dornei.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice Socolu de Câmpie — CozmaFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice Socolu de Câmpie

Cozma, jud. Mureș

24 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice Socolu de Câmpie - Atmosferă caldă și servicii profesionale pentru seniori la Căminul Socolu de Câmpie.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice O nouă Șansă — MărășeștiFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice O nouă Șansă

Mărășești, jud. Vrancea

29 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice O nouă Șansă oferă îngrijire dedicată și un mediu prietenos pentru rezidenți.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice — SibiuFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice

Sibiu, jud. Sibiu

90 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice - Mediu primitor și îngrijire completă pentru seniori la Căminul pentru persoane vârstnice.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice dependente Sfânta Maria — TalpaFoto ilustrativă

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice dependente Sfânta Maria

Talpa, jud. Teleorman

50 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice dependente Sfânta Maria - Îngrijire de înaltă calitate pentru persoane dependente la Sfânta Maria.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice Vintilă Vodă — Vintilă VodăFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice Vintilă Vodă

Vintilă Vodă, jud. Buzău

47 locuri

Îngrijire rezidențială

"Servicii de calitate pentru seniori la Căminul pentru persoane vârstnice Vintilă Vodă."

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin de bătrâni — PloieștiFoto ilustrativă

Cămin de bătrâni

Ploiești, jud. Prahova

24 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin de bătrâni - Atmosferă caldă și servicii de îngrijire completă pentru seniori la Cămin de bătrâni.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul de bătrâni Scundu — ScunduFoto ilustrativă

Căminul de bătrâni Scundu

Scundu, jud. Vâlcea

40 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul de bătrâni Scundu oferă îngrijire profesională, respect și un mediu confortabil pentru seniori.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →