Sari la conținut
SeniorHelp

Cămine de bătrâni

120 cămine de bătrâni din România: recuperare post-operatorie, îngrijire alzheimer / demență, îngrijire medicală permanentă, îngrijire paliativă, îngrijire persoane cu dizabilități, îngrijire rezidențială, îngrijire temporară

Complex social de servicii Odăi - Căminul pentru persoane vârstnice — Municipiul BucureștiFoto ilustrativă
4.7

Complex social de servicii Odăi - Căminul pentru persoane vârstnice

Municipiul București, jud. București

160 locuri

1 recenzii

Îngrijire rezidențială

"Complex social Odăi, cămin modern pentru vârstnici cu servicii de îngrijire personalizate și atmosferă prietenoasă."

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice Miercurea Nirajului — Miercurea NirajuluiFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice Miercurea Nirajului

Miercurea Nirajului, jud. Mureș

27 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice Miercurea Nirajului - Confort și respect pentru seniori la Căminul din Miercurea Nirajului.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Comloșu Mare — Comloșu MareFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice Comloșu Mare

Comloșu Mare, jud. Timiș

90 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice Comloșu Mare oferă servicii personalizate și un mediu liniștit pentru seniori.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice — BrașovFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice

Brașov, jud. Brașov

135 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice: îngrijire completă și personalizată, într-un mediu sigur și familial.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Uliești — UlieștiFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice Uliești

Uliești, jud. Dâmbovița

20 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice Uliești - Uliești oferă seniorilor confort, siguranță și servicii personalizate într-un mediu prietenos.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Sfânta Maria — UnireaFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice Sfânta Maria

Unirea, jud. Călărași

28 locuri

Îngrijire rezidențială

"La Căminul pentru persoane vârstnice Sfânta Maria seniorii primesc îngrijire de calitate și sprijin personalizat."

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice din cadrul Centrului de asistență socială Ingvar Kamprad Siret — SiretFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice din cadrul Centrului de asistență socială Ingvar Kamprad Siret

Siret, jud. Suceava

24 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice din cadrul Centrului Ingvar Kamprad Siret - Îngrijire completă și respect pentru seniori la Ingvar Kamprad Siret.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin de îngrijire bătrâni — MăgireștiFoto ilustrativă

Cămin de îngrijire bătrâni

Măgirești, jud. Bacău

20 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin de îngrijire bătrâni Măgirești oferă servicii complete și îngrijire de calitate pentru seniori.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Tutova — TutovaFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice Tutova

Tutova, jud. Vaslui

60 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice Tutova oferă un mediu sigur, activități sociale și îngrijire profesională.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice Sfinții Constantin și Elena — CosteștiFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice Sfinții Constantin și Elena

Costești, jud. Buzău

42 locuri

Îngrijire rezidențială

"Căminul pentru persoane vârstnice Sfinții Constantin și Elena oferă îngrijire completă seniorilor."

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Gherla — GherlaFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice Gherla

Gherla, jud. Cluj

50 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice Gherla - Gherla, cămin modern pentru seniori, oferă siguranță, activități și îngrijire de calitate.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul de îngrijire bătrâni din localitatea Coruia — Săcălășeni

Centrul de îngrijire bătrâni din localitatea Coruia

Săcălășeni, jud. Maramureș

46 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul de îngrijire bătrâni din localitatea Coruia - Grijă și confort pentru seniori la Centrul de îngrijire bătrâni Coruia.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice - pensionari Fântânele — Lunca PrahoveiFoto ilustrativă

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice - pensionari Fântânele

Lunca Prahovei, jud. Prahova

14 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice - pensionari Fântânele.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul pentru persoane vârstnice Sfântul Mucenic Fanurie — Municipiul BucureștiFoto ilustrativă

Centrul pentru persoane vârstnice Sfântul Mucenic Fanurie

Municipiul București, jud. București

24 locuri

Îngrijire rezidențială

"Centrul Sfântul Mucenic Fanurie oferă seniorilor servicii de îngrijire și asistență într-un mediu sigur."

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Complex de servicii sociale Moinești - Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice — MoineștiFoto ilustrativă

Complex de servicii sociale Moinești - Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice

Moinești, jud. Bacău

40 locuri

Îngrijire rezidențială

Complex de servicii sociale Moinești oferă îngrijire completă seniorilor în Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice Sf. Maria Șișești — ȘiseștiFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice Sf. Maria Șișești

Șisești, jud. Mehedinți

30 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice Sf. Maria Șișești - Mediu sigur și îngrijire de calitate la Căminul Sf. Maria Șișești.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul de îngrijire și asistență pentru persoane vârstnice Giurcani — GăgeștiFoto ilustrativă

Centrul de îngrijire și asistență pentru persoane vârstnice Giurcani

Găgești, jud. Vaslui

30 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul de îngrijire și asistență pentru persoane vârstnice Giurcani - servicii moderne pentru seniori.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul social Pietricica — Piatra-NeamțFoto ilustrativă

Centrul social Pietricica

Piatra-Neamț, jud. Neamț

102 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul social Pietricica - Mediu sigur și sprijin complet pentru seniori la Centrul social Pietricica.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice — Cehu SilvanieiFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice

Cehu Silvaniei, jud. Sălaj

33 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice - Siguranță, respect și îngrijire profesională la Cămin pentru persoane vârstnice.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice Alecu Bagdat Râmnicu Sărat — Râmnicu SăratFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice Alecu Bagdat Râmnicu Sărat

Râmnicu Sărat, jud. Buzău

60 locuri

Îngrijire rezidențială

"Oferim îngrijire completă seniorilor la Căminul pentru persoane vârstnice Alecu Bagdat Râmnicu Sărat."

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Complex de servicii pentru persoane vârstnice Alexandru Marghiloman - Centru rezidențial — BuzăuFoto ilustrativă

Complex de servicii pentru persoane vârstnice Alexandru Marghiloman - Centru rezidențial

Buzău, jud. Buzău

40 locuri

Îngrijire rezidențială

"Îngrijire de elită pentru seniori la Complexul Alexandru Marghiloman - Centru rezidențial."

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Speranța — Municipiul BucureștiFoto ilustrativă

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Speranța

Municipiul București, jud. București

44 locuri

Îngrijire rezidențială

"Rezidența Speranța oferă seniorilor îngrijire personalizată într-un mediu modern, sigur și confortabil."

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul social integrat - Căminul pentru persoane vârstnice — ToplițaFoto ilustrativă

Centrul social integrat - Căminul pentru persoane vârstnice

Toplița, jud. Harghita

24 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul social integrat - Căminul pentru persoane vârstnice - Centrul social integrat oferă îngrijire premium și siguranță seniorilor într-un mediu prietenos.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice — Baia SprieFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice

Baia Sprie, jud. Maramureș

58 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice - Mediu sigur și îngrijire personalizată la Căminul pentru persoane vârstnice.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →