Sari la conținut
SeniorHelp

Cămine de bătrâni

120 cămine de bătrâni din România: recuperare post-operatorie, îngrijire alzheimer / demență, îngrijire medicală permanentă, îngrijire paliativă, îngrijire persoane cu dizabilități, îngrijire rezidențială, îngrijire temporară

Complex social de servicii Odăi - Căminul pentru persoane vârstnice — Municipiul BucureștiFoto ilustrativă
4.7

Complex social de servicii Odăi - Căminul pentru persoane vârstnice

Municipiul București, jud. București

160 locuri

1 recenzii

Îngrijire rezidențială

"Complex social Odăi, cămin modern pentru vârstnici cu servicii de îngrijire personalizate și atmosferă prietenoasă."

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Sf. Ioan Panciu — PanciuFoto ilustrativă

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Sf. Ioan Panciu

Panciu, jud. Vrancea

34 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Sf. Ioan Panciu oferă servicii moderne și îngrijire profesională.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Complex de servicii sociale Moinești - Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice — MoineștiFoto ilustrativă

Complex de servicii sociale Moinești - Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice

Moinești, jud. Bacău

40 locuri

Îngrijire rezidențială

Complex de servicii sociale Moinești oferă îngrijire completă seniorilor în Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Complex de servicii pentru persoane vârstnice Alexandru Marghiloman - Centru rezidențial — BuzăuFoto ilustrativă

Complex de servicii pentru persoane vârstnice Alexandru Marghiloman - Centru rezidențial

Buzău, jud. Buzău

40 locuri

Îngrijire rezidențială

"Îngrijire de elită pentru seniori la Complexul Alexandru Marghiloman - Centru rezidențial."

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Râmnicu Vâlcea — Râmnicu VâlceaFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice Râmnicu Vâlcea

Râmnicu Vâlcea, jud. Vâlcea

80 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice Râmnicu Vâlcea oferă îngrijire dedicată, activități sociale și un mediu primitor.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul pentru persoane vârstnice Hotarele — HotareleFoto ilustrativă

Centrul pentru persoane vârstnice Hotarele

Hotarele, jud. Giurgiu

46 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul pentru persoane vârstnice Hotarele - Hotarele oferă îngrijire personalizată și un mediu sigur și prietenos pentru seniori.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Sf Antim Ivireanul Călărași — CălărașiFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice Sf Antim Ivireanul Călărași

Călărași, jud. Călărași

45 locuri

Îngrijire rezidențială

"La Căminul Sf. Antim Ivireanul din Călărași seniorii primesc îngrijire completă și suport continuu."

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Cernavodă — CernavodăFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice Cernavodă

Cernavodă, jud. Constanța

32 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice Cernavodă - Cernavodă, loc ideal pentru seniori, oferă confort, siguranță și servicii de îngrijire premium.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice Hăghig — HăghigFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice Hăghig

Hăghig, jud. Covasna

110 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice Hăghig - Hăghig, loc ideal pentru seniori, oferă îngrijire personalizată într-un mediu modern și sigur.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice — OneștiFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice

Onești, jud. Bacău

40 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice Onești oferă îngrijire personalizată și asistență medicală specializată.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin de bătrâni Zădăreni — ZădăreniFoto ilustrativă

Cămin de bătrâni Zădăreni

Zădăreni, jud. Arad

20 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul de bătrâni Zădăreni oferă îngrijire profesionistă și un mediu sigur și confortabil pentru seniori.

de la
2.300 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice — RădăuțiFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice

Rădăuți, jud. Suceava

40 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice - Siguranță, confort și îngrijire personalizată pentru seniori la Căminul pentru persoane vârstnice.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Periș — Periș

Căminul pentru persoane vârstnice Periș

Periș, jud. Ilfov

50 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice Periș - Mediu sigur și îngrijire profesională pentru seniori la Căminul pentru persoane vârstnice Periș.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice Miercurea Nirajului — Miercurea NirajuluiFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice Miercurea Nirajului

Miercurea Nirajului, jud. Mureș

27 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice Miercurea Nirajului - Confort și respect pentru seniori la Căminul din Miercurea Nirajului.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Sacu — SacuFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice Sacu

Sacu, jud. Caraș-Severin

35 locuri

Îngrijire rezidențială

"Căminul pentru persoane vârstnice Sacu oferă servicii complete de îngrijire într-un mediu sigur și modern."

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice — Cehu SilvanieiFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice

Cehu Silvaniei, jud. Sălaj

33 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice - Siguranță, respect și îngrijire profesională la Cămin pentru persoane vârstnice.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul de îngrijire bătrâni - Cueni — RoeștiFoto ilustrativă

Centrul de îngrijire bătrâni - Cueni

Roești, jud. Vâlcea

17 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul de îngrijire bătrâni - Cueni oferă un mediu sigur, facilități moderne și servicii de îngrijire personalizată.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Blaj — BlajFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice Blaj

Blaj, jud. Alba

40 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice Blaj oferă îngrijire de calitate într-un mediu prietenos și sigur pentru seniori.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice — SăcălazFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice

Săcălaz, jud. Timiș

10 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice oferă servicii de îngrijire personalizată și un mediu sigur și primitor.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Voluntari — Voluntari

Căminul pentru persoane vârstnice Voluntari

Voluntari, jud. Ilfov

36 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice Voluntari - Confort și atenție pentru cei dragi la Căminul pentru persoane vârstnice Voluntari.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Sfânta Elena — TârgovișteFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice Sfânta Elena

Târgoviște, jud. Dâmbovița

15 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice Sfânta Elena - Sfânta Elena, locul ideal pentru seniori, oferă confort, siguranță și sprijin profesional.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul social de primire, asistare și îngrijire a persoanelor vârstnice Vatra Dornei — Vatra DorneiFoto ilustrativă

Centrul social de primire, asistare și îngrijire a persoanelor vârstnice Vatra Dornei

Vatra Dornei, jud. Suceava

32 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul social de primire, asistare și îngrijire Vatra Dornei - Atmosferă caldă și servicii complete la Centrul social Vatra Dornei.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin persoane vârstnice — SlatinaFoto ilustrativă

Cămin persoane vârstnice

Slatina, jud. Olt

50 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin persoane vârstnice - Siguranță, confort și servicii adaptate pentru seniori la Cămin persoane vârstnice.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul social Plosca — BistrețFoto ilustrativă

Centrul social Plosca

Bistreț, jud. Dolj

15 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul social Plosca - Centrul social Plosca oferă seniorilor confort, siguranță și îngrijire personalizată de calitate.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →