Sari la conținut
SeniorHelp

Cămine de bătrâni

120 cămine de bătrâni din România: recuperare post-operatorie, îngrijire alzheimer / demență, îngrijire medicală permanentă, îngrijire paliativă, îngrijire persoane cu dizabilități, îngrijire rezidențială, îngrijire temporară

Complex social de servicii Odăi - Căminul pentru persoane vârstnice — Municipiul BucureștiFoto ilustrativă
4.7

Complex social de servicii Odăi - Căminul pentru persoane vârstnice

Municipiul București, jud. București160 locuri1 recenzii
Îngrijire rezidențială

"Complex social Odăi, cămin modern pentru vârstnici cu servicii de îngrijire personalizate și atmosferă prietenoasă."

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul de îngrijire și asistență pentru persoane vârstnice Răchitoasa - modul persoane vârstnice — RăchitoasaFoto ilustrativă

Centrul de îngrijire și asistență pentru persoane vârstnice Răchitoasa - modul persoane vârstnice

Răchitoasa, jud. Bacău30 locuri
Îngrijire rezidențială

Centrul de îngrijire și asistență Răchitoasa oferă servicii complete seniorilor într-un mediu sigur și confortabil.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice din cadrul Complexului de servicii pentru persoane vâ — LugojFoto ilustrativă

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice din cadrul Complexului de servicii pentru persoane vâ

Lugoj, jud. Timiș20 locuri
Îngrijire rezidențială

Centrul rezidențial din cadrul Complexului Sfântul Nicolae oferă servicii complete într-un mediu sigur și prietenos.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Voluntari — Voluntari

Căminul pentru persoane vârstnice Voluntari

Voluntari, jud. Ilfov36 locuri
Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice Voluntari - Confort și atenție pentru cei dragi la Căminul pentru persoane vârstnice Voluntari.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul multifuncțional de servicii sociale - Căminul pentru persoane vârstnice Centrul Alzheimer — GalațiFoto ilustrativă

Centrul multifuncțional de servicii sociale - Căminul pentru persoane vârstnice Centrul Alzheimer

Galați, jud. Galați50 locuri
Îngrijire rezidențială

Centrul multifuncțional de servicii sociale - Cămin pentru persoane vârstnice Centrul Alzheimer - Centrul Alzheimer oferă seniorilor îngrijire specializată și sprijin într-un mediu sigur și modern.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin de bătrâni Zădăreni — ZădăreniFoto ilustrativă

Cămin de bătrâni Zădăreni

Zădăreni, jud. Arad20 locuri
Îngrijire rezidențială

Căminul de bătrâni Zădăreni oferă îngrijire profesionistă și un mediu sigur și confortabil pentru seniori.

de la 2.300 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice - pensionari Fântânele — Lunca PrahoveiFoto ilustrativă

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice - pensionari Fântânele

Lunca Prahovei, jud. Prahova14 locuri
Îngrijire rezidențială

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice - pensionari Fântânele.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul social de primire, asistare și îngrijire a persoanelor vârstnice Vatra Dornei — Vatra DorneiFoto ilustrativă

Centrul social de primire, asistare și îngrijire a persoanelor vârstnice Vatra Dornei

Vatra Dornei, jud. Suceava32 locuri
Îngrijire rezidențială

Centrul social de primire, asistare și îngrijire Vatra Dornei - Atmosferă caldă și servicii complete la Centrul social Vatra Dornei.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Tutova — TutovaFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice Tutova

Tutova, jud. Vaslui60 locuri
Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice Tutova oferă un mediu sigur, activități sociale și îngrijire profesională.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul social Sfântul Andrei — Malu MareFoto ilustrativă

Centrul social Sfântul Andrei

Malu Mare, jud. Dolj134 locuri
Îngrijire rezidențială

Centrul social Sfântul Andrei - Sfântul Andrei, un centru sigur și modern, oferă seniorilor îngrijire personalizată și activități.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Sfânta Elena — TârgovișteFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice Sfânta Elena

Târgoviște, jud. Dâmbovița15 locuri
Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice Sfânta Elena - Sfânta Elena, locul ideal pentru seniori, oferă confort, siguranță și sprijin profesional.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul de îngrijire și asistență pentru persoane vârstnice Giurcani — GăgeștiFoto ilustrativă

Centrul de îngrijire și asistență pentru persoane vârstnice Giurcani

Găgești, jud. Vaslui30 locuri
Îngrijire rezidențială

Centrul de îngrijire și asistență pentru persoane vârstnice Giurcani - servicii moderne pentru seniori.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul de îngrijire pentru persoane vârstnice Arad — AradFoto ilustrativă

Centrul de îngrijire pentru persoane vârstnice Arad

Arad, jud. Arad150 locuri
Îngrijire rezidențială

Centrul de îngrijire pentru persoane vârstnice Arad

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Râmnicu Vâlcea — Râmnicu VâlceaFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice Râmnicu Vâlcea

Râmnicu Vâlcea, jud. Vâlcea80 locuri
Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice Râmnicu Vâlcea oferă îngrijire dedicată, activități sociale și un mediu primitor.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice — BrașovFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice

Brașov, jud. Brașov135 locuri
Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice: îngrijire completă și personalizată, într-un mediu sigur și familial.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice din cadrul Complexului Zathureczky Berta — Sfântu Gheorghe

Cămin pentru persoane vârstnice din cadrul Complexului Zathureczky Berta

Sfântu Gheorghe, jud. Covasna34 locuri
Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice din cadrul Complexului Zathureczky Berta - Complexul Zathureczky Berta oferă seniorilor îngrijire premium într-un mediu sigur și primitor.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul social Plosca — BistrețFoto ilustrativă

Centrul social Plosca

Bistreț, jud. Dolj15 locuri
Îngrijire rezidențială

Centrul social Plosca - Centrul social Plosca oferă seniorilor confort, siguranță și îngrijire personalizată de calitate.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice Sf. Nectarie Tulcea — TulceaFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice Sf. Nectarie Tulcea

Tulcea, jud. Tulcea62 locuri
Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice Sf. Nectarie Tulcea - servicii complete de îngrijire și asistență pentru seniori.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul pentru persoane vârstnice Sfântul Mucenic Fanurie — Municipiul BucureștiFoto ilustrativă

Centrul pentru persoane vârstnice Sfântul Mucenic Fanurie

Municipiul București, jud. București24 locuri
Îngrijire rezidențială

"Centrul Sfântul Mucenic Fanurie oferă seniorilor servicii de îngrijire și asistență într-un mediu sigur."

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Recea Cristur — Recea-CristurFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice Recea Cristur

Recea-Cristur, jud. Cluj30 locuri
Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice Recea Cristur - Recea Cristur, un cămin sigur și prietenos, oferă îngrijire premium seniorilor.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice Smeeni — SmeeniFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice Smeeni

Smeeni, jud. Buzău25 locuri
Îngrijire rezidențială

"La Căminul pentru persoane vârstnice Smeeni, seniorii primesc suport complet într-un mediu confortabil."

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Sfânta Maria — UnireaFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice Sfânta Maria

Unirea, jud. Călărași28 locuri
Îngrijire rezidențială

"La Căminul pentru persoane vârstnice Sfânta Maria seniorii primesc îngrijire de calitate și sprijin personalizat."

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul social pentru recuperare persoane vârstnice — ZimniceaFoto ilustrativă

Centrul social pentru recuperare persoane vârstnice

Zimnicea, jud. Teleorman14 locuri
Îngrijire rezidențială

Centrul social pentru recuperare persoane vârstnice - Servicii de recuperare și asistență dedicate seniorilor la Centrul social.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul de îngrijire și asistență pentru persoane vârstnice Sfânta Ana — Municipiul BucureștiFoto ilustrativă

Centrul de îngrijire și asistență pentru persoane vârstnice Sfânta Ana

Municipiul București, jud. București41 locuri
Îngrijire rezidențială

"Centrul Sfânta Ana oferă servicii complete de îngrijire pentru vârstnici într-un mediu sigur și confortabil."

de la 3.500 lei/lună
Detalii →