Sari la conținut
SeniorHelp

Cămine de bătrâni

120 cămine de bătrâni din România: recuperare post-operatorie, îngrijire alzheimer / demență, îngrijire medicală permanentă, îngrijire paliativă, îngrijire persoane cu dizabilități, îngrijire rezidențială, îngrijire temporară

Complex social de servicii Odăi - Căminul pentru persoane vârstnice — Municipiul BucureștiFoto ilustrativă
4.7

Complex social de servicii Odăi - Căminul pentru persoane vârstnice

Municipiul București, jud. București

160 locuri

1 recenzii

Îngrijire rezidențială

"Complex social Odăi, cămin modern pentru vârstnici cu servicii de îngrijire personalizate și atmosferă prietenoasă."

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul pentru persoane vârstnice Sfântul Mucenic Fanurie — Municipiul BucureștiFoto ilustrativă

Centrul pentru persoane vârstnice Sfântul Mucenic Fanurie

Municipiul București, jud. București

24 locuri

Îngrijire rezidențială

"Centrul Sfântul Mucenic Fanurie oferă seniorilor servicii de îngrijire și asistență într-un mediu sigur."

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice al comunei Șendreni — ȘendreniFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice al comunei Șendreni

Șendreni, jud. Galați

11 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice al comunei Șendreni - Șendreni, un cămin sigur și confortabil, oferă seniorilor îngrijire personalizată și sprijin constant.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Jimbolia — JimboliaFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice Jimbolia

Jimbolia, jud. Timiș

70 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice Jimbolia oferă siguranță, îngrijire profesională și activități pentru bunăstarea seniorilor.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Inocențiu M. Klein — TimișoaraFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice Inocențiu M. Klein

Timișoara, jud. Timiș

74 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice Inocențiu M. Klein - facilități moderne și îngrijire de calitate pentru cei dragi.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul Rezidențial pentru Persoane Vârstnice - Casa Bunicilor — RomanFoto ilustrativă

Centrul Rezidențial pentru Persoane Vârstnice - Casa Bunicilor

Roman, jud. Neamț

38 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul Rezidențial pentru Persoane Vârstnice - Casa Bunicilor - Grijă profesională și confort la Casa Bunicilor.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice Pui — PuiFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice Pui

Pui, jud. Hunedoara

17 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice Pui - Căminul Pui oferă seniorilor siguranță, confort și îngrijire personalizată într-un mediu familial.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Ing. Vadim Rusu — BalaciuFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice Ing. Vadim Rusu

Balaciu, jud. Ialomița

78 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice Ing. Vadim Rusu - Ing. Vadim Rusu oferă îngrijire premium seniorilor într-un mediu sigur și confortabil.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice — LuncaFoto ilustrativă

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice

Lunca, jud. Botoșani

6 locuri

Îngrijire rezidențială

 

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Reșița — ReșițaFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice Reșița

Reșița, jud. Caraș-Severin

125 locuri

Îngrijire rezidențială

"Căminul pentru persoane vârstnice Reșița - servicii personalizate și atenție constantă pentru seniori."

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul pentru persoane vârstnice Cervenia — CerveniaFoto ilustrativă

Centrul pentru persoane vârstnice Cervenia

Cervenia, jud. Teleorman

50 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul pentru persoane vârstnice Cervenia - Îngrijire completă și siguranță pentru seniori la Centrul pentru persoane vârstnice Cervenia.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice — Baia SprieFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice

Baia Sprie, jud. Maramureș

58 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice - Mediu sigur și îngrijire personalizată la Căminul pentru persoane vârstnice.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Comloșu Mare — Comloșu MareFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice Comloșu Mare

Comloșu Mare, jud. Timiș

90 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice Comloșu Mare oferă servicii personalizate și un mediu liniștit pentru seniori.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul de bătrâni Mangalia — MangaliaFoto ilustrativă

Căminul de bătrâni Mangalia

Mangalia, jud. Constanța

40 locuri

Îngrijire rezidențială

Mangalia, cămin sigur pentru seniori, asigură îngrijire de calitate și un mediu primitor.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul pentru persoane vârstnice Hotarele — HotareleFoto ilustrativă

Centrul pentru persoane vârstnice Hotarele

Hotarele, jud. Giurgiu

46 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul pentru persoane vârstnice Hotarele - Hotarele oferă îngrijire personalizată și un mediu sigur și prietenos pentru seniori.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Cuviosul Iov Vânjuleț — VânjulețFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice Cuviosul Iov Vânjuleț

Vânjuleț, jud. Mehedinți

25 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice Cuviosul Iov Vânjuleț - Confort și respect pentru seniori la Căminul Cuviosul Iov Vânjuleț.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin de bătrâni Zădăreni — ZădăreniFoto ilustrativă

Cămin de bătrâni Zădăreni

Zădăreni, jud. Arad

20 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul de bătrâni Zădăreni oferă îngrijire profesionistă și un mediu sigur și confortabil pentru seniori.

de la
2.300 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Aghireșu — AghireșuFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice Aghireșu

Aghireșu, jud. Cluj

36 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice Aghireșu - La Aghireșu, seniorii primesc îngrijire profesională într-un mediu cald și prietenos.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Tutova — TutovaFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice Tutova

Tutova, jud. Vaslui

60 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice Tutova oferă un mediu sigur, activități sociale și îngrijire profesională.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice Roznov — RoznovFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice Roznov

Roznov, jud. Neamț

50 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice Roznov - Servicii de calitate și respect pentru seniori la Căminul din Roznov.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Sfântul Spiridon — Galați

Căminul pentru persoane vârstnice Sfântul Spiridon

Galați, jud. Galați

152 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice Sfântul Spiridon - Sfântul Spiridon oferă seniorilor confort, siguranță și îngrijire personalizată de calitate.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Recea Cristur — Recea-CristurFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice Recea Cristur

Recea-Cristur, jud. Cluj

30 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice Recea Cristur - Recea Cristur, un cămin sigur și prietenos, oferă îngrijire premium seniorilor.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul social pentru recuperare persoane vârstnice — ZimniceaFoto ilustrativă

Centrul social pentru recuperare persoane vârstnice

Zimnicea, jud. Teleorman

14 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul social pentru recuperare persoane vârstnice - Servicii de recuperare și asistență dedicate seniorilor la Centrul social.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice Papiu Ilarian — Papiu IlarianFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice Papiu Ilarian

Papiu Ilarian, jud. Mureș

24 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice Papiu Ilarian - Siguranță și îngrijire atentă pentru seniori la Căminul Papiu Ilarian.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →