Sari la conținut
SeniorHelp

Cămine de bătrâni

120 cămine de bătrâni din România: recuperare post-operatorie, îngrijire alzheimer / demență, îngrijire medicală permanentă, îngrijire paliativă, îngrijire persoane cu dizabilități, îngrijire rezidențială, îngrijire temporară

Complex social de servicii Odăi - Căminul pentru persoane vârstnice — Municipiul BucureștiFoto ilustrativă
4.7

Complex social de servicii Odăi - Căminul pentru persoane vârstnice

Municipiul București, jud. București160 locuri1 recenzii
Îngrijire rezidențială

"Complex social Odăi, cămin modern pentru vârstnici cu servicii de îngrijire personalizate și atmosferă prietenoasă."

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice al comunei Șendreni — ȘendreniFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice al comunei Șendreni

Șendreni, jud. Galați11 locuri
Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice al comunei Șendreni - Șendreni, un cămin sigur și confortabil, oferă seniorilor îngrijire personalizată și sprijin constant.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice Bocșa — BocșaFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice Bocșa

Bocșa, jud. Caraș-Severin50 locuri
Îngrijire rezidențială

"La Căminul pentru persoane vârstnice Bocșa seniorii beneficiază de îngrijire completă și suport continuu."

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice din cadrul centrului social multifuncțional cantina de ajutor soc — FocșaniFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice din cadrul centrului social multifuncțional cantina de ajutor soc

Focșani, jud. Vrancea62 locuri
Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice din cadrul centrului social oferă îngrijire completă și sigură seniorilor.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice — BistrițaFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice

Bistrița, jud. Bistrița-Năsăud34 locuri
Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice oferă îngrijire completă, siguranță și confort într-un mediu modern și prietenos.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul social pentru recuperare persoane vârstnice — ZimniceaFoto ilustrativă

Centrul social pentru recuperare persoane vârstnice

Zimnicea, jud. Teleorman14 locuri
Îngrijire rezidențială

Centrul social pentru recuperare persoane vârstnice - Servicii de recuperare și asistență dedicate seniorilor la Centrul social.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice — OneștiFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice

Onești, jud. Bacău40 locuri
Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice Onești oferă îngrijire personalizată și asistență medicală specializată.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice dependente Sfânta Maria — TalpaFoto ilustrativă

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice dependente Sfânta Maria

Talpa, jud. Teleorman50 locuri
Îngrijire rezidențială

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice dependente Sfânta Maria - Îngrijire de înaltă calitate pentru persoane dependente la Sfânta Maria.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice Ștefan cel Mare și Sfânt — GalațiFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice Ștefan cel Mare și Sfânt

Galați, jud. Galați60 locuri
Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice Ștefan cel Mare și Sfânt - Ștefan cel Mare și Sfânt oferă seniorilor îngrijire premium într-un mediu sigur și confortabil.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice Măgherani — MăgheraniFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice Măgherani

Măgherani, jud. Mureș42 locuri
Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice Măgherani - Îngrijire profesională și confort la Căminul pentru persoane vârstnice Măgherani.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice — Baia SprieFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice

Baia Sprie, jud. Maramureș58 locuri
Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice - Mediu sigur și îngrijire personalizată la Căminul pentru persoane vârstnice.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin de bătrâni — PloieștiFoto ilustrativă

Cămin de bătrâni

Ploiești, jud. Prahova24 locuri
Îngrijire rezidențială

Cămin de bătrâni - Atmosferă caldă și servicii de îngrijire completă pentru seniori la Cămin de bătrâni.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Sf. Ioan Panciu — PanciuFoto ilustrativă

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Sf. Ioan Panciu

Panciu, jud. Vrancea34 locuri
Îngrijire rezidențială

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Sf. Ioan Panciu oferă servicii moderne și îngrijire profesională.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice — LuncaFoto ilustrativă

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice

Lunca, jud. Botoșani6 locuri
Îngrijire rezidențială

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice Roznov — RoznovFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice Roznov

Roznov, jud. Neamț50 locuri
Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice Roznov - Servicii de calitate și respect pentru seniori la Căminul din Roznov.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice Hăghig — HăghigFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice Hăghig

Hăghig, jud. Covasna110 locuri
Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice Hăghig - Hăghig, loc ideal pentru seniori, oferă îngrijire personalizată într-un mediu modern și sigur.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice din cadrul complexului rezidențial Sfânta Maria Brăila — VădeniFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice din cadrul complexului rezidențial Sfânta Maria Brăila

Vădeni, jud. Brăila100 locuri
Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice Sfânta Maria Brăila: siguranță și confort într-un mediu cald și prietenos.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice al Municipiului Bucureşti Academician Nicolae Cajal — Municipiul BucureștiFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice al Municipiului Bucureşti Academician Nicolae Cajal

Municipiul București, jud. București80 locuri
Îngrijire rezidențială

"Academician Nicolae Cajal - cămin de vârstnici din București, servicii complete și sigure pentru seniori."

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Sfântul Spiridon — Galați

Căminul pentru persoane vârstnice Sfântul Spiridon

Galați, jud. Galați152 locuri
Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice Sfântul Spiridon - Sfântul Spiridon oferă seniorilor confort, siguranță și îngrijire personalizată de calitate.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul de îngrijire bătrâni din localitatea Coruia — Săcălășeni

Centrul de îngrijire bătrâni din localitatea Coruia

Săcălășeni, jud. Maramureș46 locuri
Îngrijire rezidențială

Centrul de îngrijire bătrâni din localitatea Coruia - Grijă și confort pentru seniori la Centrul de îngrijire bătrâni Coruia.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul pentru persoane vârstnice Cervenia — CerveniaFoto ilustrativă

Centrul pentru persoane vârstnice Cervenia

Cervenia, jud. Teleorman50 locuri
Îngrijire rezidențială

Centrul pentru persoane vârstnice Cervenia - Îngrijire completă și siguranță pentru seniori la Centrul pentru persoane vârstnice Cervenia.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul social pentru îngrijire bătrâni Saelele — Saelele

Centrul social pentru îngrijire bătrâni Saelele

Saelele, jud. Teleorman24 locuri
Îngrijire rezidențială

Centrul social pentru îngrijire bătrâni Saelele - Mediu sigur și servicii profesionale la Centrul social pentru îngrijire bătrâni Saelele.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice Sf. Nectarie Tulcea — TulceaFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice Sf. Nectarie Tulcea

Tulcea, jud. Tulcea62 locuri
Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice Sf. Nectarie Tulcea - servicii complete de îngrijire și asistență pentru seniori.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice din cadrul Complexului de servicii pentru persoane vâ — LugojFoto ilustrativă

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice din cadrul Complexului de servicii pentru persoane vâ

Lugoj, jud. Timiș20 locuri
Îngrijire rezidențială

Centrul rezidențial din cadrul Complexului Sfântul Nicolae oferă servicii complete într-un mediu sigur și prietenos.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →