Sari la conținut
SeniorHelp

Cămine de bătrâni

120 cămine de bătrâni din România: recuperare post-operatorie, îngrijire alzheimer / demență, îngrijire medicală permanentă, îngrijire paliativă, îngrijire persoane cu dizabilități, îngrijire rezidențială, îngrijire temporară

Complex de Servicii Sociale - Cămin pentru persoane vârstnice — ȚăndăreiFoto ilustrativă

Complex de Servicii Sociale - Cămin pentru persoane vârstnice

Țăndărei, jud. Ialomița

35 locuri

Îngrijire rezidențială

Complex de Servicii Sociale - Cămin pentru persoane vârstnice - Complexul oferă seniorilor îngrijire personalizată, confort și siguranță de înaltă calitate.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul de îngrijire pentru persoane vârstnice Arad — AradFoto ilustrativă

Centrul de îngrijire pentru persoane vârstnice Arad

Arad, jud. Arad

150 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul de îngrijire pentru persoane vârstnice Arad

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice - pensionari Fântânele — Lunca PrahoveiFoto ilustrativă

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice - pensionari Fântânele

Lunca Prahovei, jud. Prahova

14 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice - pensionari Fântânele.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Blaj — BlajFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice Blaj

Blaj, jud. Alba

40 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice Blaj oferă îngrijire de calitate într-un mediu prietenos și sigur pentru seniori.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice Sf. Maria Șișești — ȘiseștiFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice Sf. Maria Șișești

Șisești, jud. Mehedinți

30 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice Sf. Maria Șișești - Mediu sigur și îngrijire de calitate la Căminul Sf. Maria Șișești.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Reșița — ReșițaFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice Reșița

Reșița, jud. Caraș-Severin

125 locuri

Îngrijire rezidențială

"Căminul pentru persoane vârstnice Reșița - servicii personalizate și atenție constantă pentru seniori."

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice — Baia SprieFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice

Baia Sprie, jud. Maramureș

58 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice - Mediu sigur și îngrijire personalizată la Căminul pentru persoane vârstnice.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul pentru persoane vârstnice Floare Roșie — Municipiul BucureștiFoto ilustrativă

Centrul pentru persoane vârstnice Floare Roșie

Municipiul București, jud. București

70 locuri

Îngrijire rezidențială

"Floare Roșie - centru pentru vârstnici, îngrijire completă și activități sociale într-un mediu prietenos."

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Răcari — RăcariFoto ilustrativă

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Răcari

Răcari, jud. Dâmbovița

51 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Răcari - Răcari, centrul modern pentru seniori, oferă îngrijire de calitate într-un mediu sigur și confortabil.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin de bătrâni Zădăreni — ZădăreniFoto ilustrativă

Cămin de bătrâni Zădăreni

Zădăreni, jud. Arad

20 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul de bătrâni Zădăreni oferă îngrijire profesionistă și un mediu sigur și confortabil pentru seniori.

de la
2.300 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice — RădăuțiFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice

Rădăuți, jud. Suceava

40 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice - Siguranță, confort și îngrijire personalizată pentru seniori la Căminul pentru persoane vârstnice.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Sebeş — SebeșFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice Sebeş

Sebeș, jud. Alba

40 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice Sebeș oferă îngrijire de calitate într-un mediu sigur și prietenos.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice Socolu de Câmpie — CozmaFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice Socolu de Câmpie

Cozma, jud. Mureș

24 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice Socolu de Câmpie - Atmosferă caldă și servicii profesionale pentru seniori la Căminul Socolu de Câmpie.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice - Caraiman din cadrul Complexului rezidențial Sfinții apostoli Pe — Brăila

Căminul pentru persoane vârstnice - Caraiman din cadrul Complexului rezidențial Sfinții apostoli Pe

Brăila, jud. Brăila

161 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice Caraiman: îngrijire premium în cadrul Complexului Sfinții Apostoli Brăila.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul pentru persoane vârstnice Mironești — GostinariFoto ilustrativă

Centrul pentru persoane vârstnice Mironești

Gostinari, jud. Giurgiu

60 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul pentru persoane vârstnice Mironești - Mironești, un centru modern pentru seniori, oferă siguranță, confort și îngrijire profesională.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Sfânta Maria — UnireaFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice Sfânta Maria

Unirea, jud. Călărași

28 locuri

Îngrijire rezidențială

"La Căminul pentru persoane vârstnice Sfânta Maria seniorii primesc îngrijire de calitate și sprijin personalizat."

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice Sfinții Constantin și Elena — CosteștiFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice Sfinții Constantin și Elena

Costești, jud. Buzău

42 locuri

Îngrijire rezidențială

"Căminul pentru persoane vârstnice Sfinții Constantin și Elena oferă îngrijire completă seniorilor."

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice Sfântul Gheorghe Oltenița — OltenițaFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice Sfântul Gheorghe Oltenița

Oltenița, jud. Călărași

38 locuri

Îngrijire rezidențială

"Căminul Sfântul Gheorghe Oltenița oferă îngrijire personalizată seniorilor într-un mediu confortabil și sigur."

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin persoane vârstnice — SlatinaFoto ilustrativă

Cămin persoane vârstnice

Slatina, jud. Olt

50 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin persoane vârstnice - Siguranță, confort și servicii adaptate pentru seniori la Cămin persoane vârstnice.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul de bătrâni Scundu — ScunduFoto ilustrativă

Căminul de bătrâni Scundu

Scundu, jud. Vâlcea

40 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul de bătrâni Scundu oferă îngrijire profesională, respect și un mediu confortabil pentru seniori.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Uliești — UlieștiFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice Uliești

Uliești, jud. Dâmbovița

20 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice Uliești - Uliești oferă seniorilor confort, siguranță și servicii personalizate într-un mediu prietenos.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin de bătrâni — MăstăcaniFoto ilustrativă

Cămin de bătrâni

Măstăcani, jud. Galați

12 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin de bătrâni - Un mediu sigur și prietenos, cu îngrijire personalizată pentru seniorii dragi, într-un cămin de calitate.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul de îngrijire pentru persoane vârstnice - localitatea Stupina — CruceaFoto ilustrativă

Centrul de îngrijire pentru persoane vârstnice - localitatea Stupina

Crucea, jud. Constanța

26 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul de îngrijire pentru persoane vârstnice - localitatea Stupina - Stupina, centru modern, oferă îngrijire personalizată seniorilor într-un mediu confortabil și sigur.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin de îngrijire bătrâni — MăgireștiFoto ilustrativă

Cămin de îngrijire bătrâni

Măgirești, jud. Bacău

20 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin de îngrijire bătrâni Măgirești oferă servicii complete și îngrijire de calitate pentru seniori.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →