Sari la conținut
SeniorHelp

Cămine de bătrâni

120 cămine de bătrâni din România: recuperare post-operatorie, îngrijire alzheimer / demență, îngrijire medicală permanentă, îngrijire paliativă, îngrijire persoane cu dizabilități, îngrijire rezidențială, îngrijire temporară

Complex social de servicii Odăi - Căminul pentru persoane vârstnice — Municipiul BucureștiFoto ilustrativă
4.7

Complex social de servicii Odăi - Căminul pentru persoane vârstnice

Municipiul București, jud. București160 locuri1 recenzii
Îngrijire rezidențială

"Complex social Odăi, cămin modern pentru vârstnici cu servicii de îngrijire personalizate și atmosferă prietenoasă."

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin de bătrâni Zădăreni — ZădăreniFoto ilustrativă

Cămin de bătrâni Zădăreni

Zădăreni, jud. Arad20 locuri
Îngrijire rezidențială

Căminul de bătrâni Zădăreni oferă îngrijire profesionistă și un mediu sigur și confortabil pentru seniori.

de la 2.300 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice - Caraiman din cadrul Complexului rezidențial Sfinții apostoli Pe — Brăila

Căminul pentru persoane vârstnice - Caraiman din cadrul Complexului rezidențial Sfinții apostoli Pe

Brăila, jud. Brăila161 locuri
Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice Caraiman: îngrijire premium în cadrul Complexului Sfinții Apostoli Brăila.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Inocențiu M. Klein — TimișoaraFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice Inocențiu M. Klein

Timișoara, jud. Timiș74 locuri
Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice Inocențiu M. Klein - facilități moderne și îngrijire de calitate pentru cei dragi.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice — SibiuFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice

Sibiu, jud. Sibiu90 locuri
Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice - Mediu primitor și îngrijire completă pentru seniori la Căminul pentru persoane vârstnice.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul social pentru îngrijire bătrâni Saelele — Saelele

Centrul social pentru îngrijire bătrâni Saelele

Saelele, jud. Teleorman24 locuri
Îngrijire rezidențială

Centrul social pentru îngrijire bătrâni Saelele - Mediu sigur și servicii profesionale la Centrul social pentru îngrijire bătrâni Saelele.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Sfânta Maria — UnireaFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice Sfânta Maria

Unirea, jud. Călărași28 locuri
Îngrijire rezidențială

"La Căminul pentru persoane vârstnice Sfânta Maria seniorii primesc îngrijire de calitate și sprijin personalizat."

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Reșița — ReșițaFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice Reșița

Reșița, jud. Caraș-Severin125 locuri
Îngrijire rezidențială

"Căminul pentru persoane vârstnice Reșița - servicii personalizate și atenție constantă pentru seniori."

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice Socolu de Câmpie — CozmaFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice Socolu de Câmpie

Cozma, jud. Mureș24 locuri
Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice Socolu de Câmpie - Atmosferă caldă și servicii profesionale pentru seniori la Căminul Socolu de Câmpie.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Jimbolia — JimboliaFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice Jimbolia

Jimbolia, jud. Timiș70 locuri
Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice Jimbolia oferă siguranță, îngrijire profesională și activități pentru bunăstarea seniorilor.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Cuviosul Iov Vânjuleț — VânjulețFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice Cuviosul Iov Vânjuleț

Vânjuleț, jud. Mehedinți25 locuri
Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice Cuviosul Iov Vânjuleț - Confort și respect pentru seniori la Căminul Cuviosul Iov Vânjuleț.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin de bătrâni Sf. Constantin și Elena — IașiFoto ilustrativă

Cămin de bătrâni Sf. Constantin și Elena

Iași, jud. Iași178 locuri
Îngrijire rezidențială

Cămin de bătrâni Sf. Constantin și Elena - Sf. Constantin și Elena oferă confort, siguranță și îngrijire personalizată pentru seniori.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice din cadrul complexului rezidențial Sfânta Maria Brăila — VădeniFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice din cadrul complexului rezidențial Sfânta Maria Brăila

Vădeni, jud. Brăila100 locuri
Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice Sfânta Maria Brăila: siguranță și confort într-un mediu cald și prietenos.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul pentru persoane vârstnice Mironești — GostinariFoto ilustrativă

Centrul pentru persoane vârstnice Mironești

Gostinari, jud. Giurgiu60 locuri
Îngrijire rezidențială

Centrul pentru persoane vârstnice Mironești - Mironești, un centru modern pentru seniori, oferă siguranță, confort și îngrijire profesională.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul de îngrijire bătrâni din localitatea Coruia — Săcălășeni

Centrul de îngrijire bătrâni din localitatea Coruia

Săcălășeni, jud. Maramureș46 locuri
Îngrijire rezidențială

Centrul de îngrijire bătrâni din localitatea Coruia - Grijă și confort pentru seniori la Centrul de îngrijire bătrâni Coruia.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul de îngrijire și asistență pentru persoane vârstnice Sfânta Ana — Municipiul BucureștiFoto ilustrativă

Centrul de îngrijire și asistență pentru persoane vârstnice Sfânta Ana

Municipiul București, jud. București41 locuri
Îngrijire rezidențială

"Centrul Sfânta Ana oferă servicii complete de îngrijire pentru vârstnici într-un mediu sigur și confortabil."

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Sfânta Elena — TârgovișteFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice Sfânta Elena

Târgoviște, jud. Dâmbovița15 locuri
Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice Sfânta Elena - Sfânta Elena, locul ideal pentru seniori, oferă confort, siguranță și sprijin profesional.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Aghireșu — AghireșuFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice Aghireșu

Aghireșu, jud. Cluj36 locuri
Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice Aghireșu - La Aghireșu, seniorii primesc îngrijire profesională într-un mediu cald și prietenos.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice Alecu Bagdat Râmnicu Sărat — Râmnicu SăratFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice Alecu Bagdat Râmnicu Sărat

Râmnicu Sărat, jud. Buzău60 locuri
Îngrijire rezidențială

"Oferim îngrijire completă seniorilor la Căminul pentru persoane vârstnice Alecu Bagdat Râmnicu Sărat."

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul de îngrijire pentru persoane vârstnice - localitatea Stupina — CruceaFoto ilustrativă

Centrul de îngrijire pentru persoane vârstnice - localitatea Stupina

Crucea, jud. Constanța26 locuri
Îngrijire rezidențială

Centrul de îngrijire pentru persoane vârstnice - localitatea Stupina - Stupina, centru modern, oferă îngrijire personalizată seniorilor într-un mediu confortabil și sigur.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice din cadrul Complexului Zathureczky Berta — Sfântu Gheorghe

Cămin pentru persoane vârstnice din cadrul Complexului Zathureczky Berta

Sfântu Gheorghe, jud. Covasna34 locuri
Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice din cadrul Complexului Zathureczky Berta - Complexul Zathureczky Berta oferă seniorilor îngrijire premium într-un mediu sigur și primitor.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice — MozăceniFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice

Mozăceni, jud. Argeș30 locuri
Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice oferă îngrijire de calitate și un mediu sigur și confortabil.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice — Cehu SilvanieiFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice

Cehu Silvaniei, jud. Sălaj33 locuri
Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice - Siguranță, respect și îngrijire profesională la Cămin pentru persoane vârstnice.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice — BistrițaFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice

Bistrița, jud. Bistrița-Năsăud34 locuri
Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice oferă îngrijire completă, siguranță și confort într-un mediu modern și prietenos.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →