Sari la conținut
SeniorHelp

Cămine de bătrâni

120 cămine de bătrâni din România: recuperare post-operatorie, îngrijire alzheimer / demență, îngrijire medicală permanentă, îngrijire paliativă, îngrijire persoane cu dizabilități, îngrijire rezidențială, îngrijire temporară

Complex social de servicii Odăi - Căminul pentru persoane vârstnice — Municipiul BucureștiFoto ilustrativă
4.7

Complex social de servicii Odăi - Căminul pentru persoane vârstnice

Municipiul București, jud. București160 locuri1 recenzii
Îngrijire rezidențială

"Complex social Odăi, cămin modern pentru vârstnici cu servicii de îngrijire personalizate și atmosferă prietenoasă."

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Sfânta Maria — UnireaFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice Sfânta Maria

Unirea, jud. Călărași28 locuri
Îngrijire rezidențială

"La Căminul pentru persoane vârstnice Sfânta Maria seniorii primesc îngrijire de calitate și sprijin personalizat."

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice al Municipiului Bucureşti Academician Nicolae Cajal — Municipiul BucureștiFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice al Municipiului Bucureşti Academician Nicolae Cajal

Municipiul București, jud. București80 locuri
Îngrijire rezidențială

"Academician Nicolae Cajal - cămin de vârstnici din București, servicii complete și sigure pentru seniori."

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul de asistență și suport pentru persoane vârstnice Fitionești — FitioneștiFoto ilustrativă

Centrul de asistență și suport pentru persoane vârstnice Fitionești

Fitionești, jud. Vrancea37 locuri
Îngrijire rezidențială

Centrul de asistență și suport pentru persoane vârstnice Fitionești oferă servicii complete și respect seniorilor.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice Sf. Nectarie Tulcea — TulceaFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice Sf. Nectarie Tulcea

Tulcea, jud. Tulcea62 locuri
Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice Sf. Nectarie Tulcea - servicii complete de îngrijire și asistență pentru seniori.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul social integrat - Căminul pentru persoane vârstnice — ToplițaFoto ilustrativă

Centrul social integrat - Căminul pentru persoane vârstnice

Toplița, jud. Harghita24 locuri
Îngrijire rezidențială

Centrul social integrat - Căminul pentru persoane vârstnice - Centrul social integrat oferă îngrijire premium și siguranță seniorilor într-un mediu prietenos.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Ing. Vadim Rusu — BalaciuFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice Ing. Vadim Rusu

Balaciu, jud. Ialomița78 locuri
Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice Ing. Vadim Rusu - Ing. Vadim Rusu oferă îngrijire premium seniorilor într-un mediu sigur și confortabil.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Solca — SolcaFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice Solca

Solca, jud. Suceava70 locuri
Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice Solca - Mediu prietenos și îngrijire profesională la Căminul pentru persoane vârstnice Solca.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice — MozăceniFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice

Mozăceni, jud. Argeș30 locuri
Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice oferă îngrijire de calitate și un mediu sigur și confortabil.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice Bocșa — BocșaFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice Bocșa

Bocșa, jud. Caraș-Severin50 locuri
Îngrijire rezidențială

"La Căminul pentru persoane vârstnice Bocșa seniorii beneficiază de îngrijire completă și suport continuu."

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice - pensionari Fântânele — Lunca PrahoveiFoto ilustrativă

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice - pensionari Fântânele

Lunca Prahovei, jud. Prahova14 locuri
Îngrijire rezidențială

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice - pensionari Fântânele.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul Rezidențial pentru Persoane Vârstnice - Casa Bunicilor — RomanFoto ilustrativă

Centrul Rezidențial pentru Persoane Vârstnice - Casa Bunicilor

Roman, jud. Neamț38 locuri
Îngrijire rezidențială

Centrul Rezidențial pentru Persoane Vârstnice - Casa Bunicilor - Grijă profesională și confort la Casa Bunicilor.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice — SăcălazFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice

Săcălaz, jud. Timiș10 locuri
Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice oferă servicii de îngrijire personalizată și un mediu sigur și primitor.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul pentru persoane vârstnice Furculești — FurculeștiFoto ilustrativă

Centrul pentru persoane vârstnice Furculești

Furculești, jud. Teleorman40 locuri
Îngrijire rezidențială

Centrul pentru persoane vârstnice Furculești - Servicii dedicate și siguranță pentru seniori la Centrul pentru persoane vârstnice Furculești.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice Măgherani — MăgheraniFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice Măgherani

Măgherani, jud. Mureș42 locuri
Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice Măgherani - Îngrijire profesională și confort la Căminul pentru persoane vârstnice Măgherani.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul pentru persoane vârstnice Mironești — GostinariFoto ilustrativă

Centrul pentru persoane vârstnice Mironești

Gostinari, jud. Giurgiu60 locuri
Îngrijire rezidențială

Centrul pentru persoane vârstnice Mironești - Mironești, un centru modern pentru seniori, oferă siguranță, confort și îngrijire profesională.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin de bătrâni Cruceni — Șagu

Cămin de bătrâni Cruceni

Șagu, jud. Arad25 locuri
Îngrijire rezidențială

Căminul de bătrâni Cruceni oferă îngrijire profesionistă și un mediu familial sigur pentru seniori.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial pentru vârstnici Orăștie — OrăștieFoto ilustrativă

Centrul rezidențial pentru vârstnici Orăștie

Orăștie, jud. Hunedoara30 locuri
Îngrijire rezidențială

Centrul rezidențial pentru vârstnici Orăștie - Orăștie oferă seniorilor confort, siguranță și îngrijire personalizată într-un mediu prietenos.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul multifuncțional de servicii sociale - Căminul pentru persoane vârstnice Centrul Alzheimer — GalațiFoto ilustrativă

Centrul multifuncțional de servicii sociale - Căminul pentru persoane vârstnice Centrul Alzheimer

Galați, jud. Galați50 locuri
Îngrijire rezidențială

Centrul multifuncțional de servicii sociale - Cămin pentru persoane vârstnice Centrul Alzheimer - Centrul Alzheimer oferă seniorilor îngrijire specializată și sprijin într-un mediu sigur și modern.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Reșița — ReșițaFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice Reșița

Reșița, jud. Caraș-Severin125 locuri
Îngrijire rezidențială

"Căminul pentru persoane vârstnice Reșița - servicii personalizate și atenție constantă pentru seniori."

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul de îngrijire și asistență pentru persoane vârstnice Răchitoasa - modul persoane vârstnice — RăchitoasaFoto ilustrativă

Centrul de îngrijire și asistență pentru persoane vârstnice Răchitoasa - modul persoane vârstnice

Răchitoasa, jud. Bacău30 locuri
Îngrijire rezidențială

Centrul de îngrijire și asistență Răchitoasa oferă servicii complete seniorilor într-un mediu sigur și confortabil.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Ideciu de Jos — Ideciu de JosFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice Ideciu de Jos

Ideciu de Jos, jud. Mureș100 locuri
Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice Ideciu de Jos - Îngrijire personalizată și siguranță pentru seniori la Căminul Ideciu de Jos.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Comloșu Mare — Comloșu MareFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice Comloșu Mare

Comloșu Mare, jud. Timiș90 locuri
Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice Comloșu Mare oferă servicii personalizate și un mediu liniștit pentru seniori.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Aghireșu — AghireșuFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice Aghireșu

Aghireșu, jud. Cluj36 locuri
Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice Aghireșu - La Aghireșu, seniorii primesc îngrijire profesională într-un mediu cald și prietenos.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →