Sari la conținut
SeniorHelp

Cămine de bătrâni

120 cămine de bătrâni din România: recuperare post-operatorie, îngrijire alzheimer / demență, îngrijire medicală permanentă, îngrijire paliativă, îngrijire persoane cu dizabilități, îngrijire rezidențială, îngrijire temporară

Complex social de servicii Odăi - Căminul pentru persoane vârstnice — Municipiul BucureștiFoto ilustrativă
4.7

Complex social de servicii Odăi - Căminul pentru persoane vârstnice

Municipiul București, jud. București

160 locuri

1 recenzii

Îngrijire rezidențială

"Complex social Odăi, cămin modern pentru vârstnici cu servicii de îngrijire personalizate și atmosferă prietenoasă."

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Voluntari — Voluntari

Căminul pentru persoane vârstnice Voluntari

Voluntari, jud. Ilfov

36 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice Voluntari - Confort și atenție pentru cei dragi la Căminul pentru persoane vârstnice Voluntari.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Sebeş — SebeșFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice Sebeş

Sebeș, jud. Alba

40 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice Sebeș oferă îngrijire de calitate într-un mediu sigur și prietenos.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin de bătrâni Sf. Constantin și Elena — IașiFoto ilustrativă

Cămin de bătrâni Sf. Constantin și Elena

Iași, jud. Iași

178 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin de bătrâni Sf. Constantin și Elena - Sf. Constantin și Elena oferă confort, siguranță și îngrijire personalizată pentru seniori.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice al Municipiului Bucureşti Academician Nicolae Cajal — Municipiul BucureștiFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice al Municipiului Bucureşti Academician Nicolae Cajal

Municipiul București, jud. București

80 locuri

Îngrijire rezidențială

"Academician Nicolae Cajal - cămin de vârstnici din București, servicii complete și sigure pentru seniori."

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice Miercurea Nirajului — Miercurea NirajuluiFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice Miercurea Nirajului

Miercurea Nirajului, jud. Mureș

27 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice Miercurea Nirajului - Confort și respect pentru seniori la Căminul din Miercurea Nirajului.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul pentru persoane vârstnice Floare Roșie — Municipiul BucureștiFoto ilustrativă

Centrul pentru persoane vârstnice Floare Roșie

Municipiul București, jud. București

70 locuri

Îngrijire rezidențială

"Floare Roșie - centru pentru vârstnici, îngrijire completă și activități sociale într-un mediu prietenos."

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Gherla — GherlaFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice Gherla

Gherla, jud. Cluj

50 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice Gherla - Gherla, cămin modern pentru seniori, oferă siguranță, activități și îngrijire de calitate.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice Vintilă Vodă — Vintilă VodăFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice Vintilă Vodă

Vintilă Vodă, jud. Buzău

47 locuri

Îngrijire rezidențială

"Servicii de calitate pentru seniori la Căminul pentru persoane vârstnice Vintilă Vodă."

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul pentru persoane vârstnice Oncești — StăneștiFoto ilustrativă

Centrul pentru persoane vârstnice Oncești

Stănești, jud. Giurgiu

38 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul pentru persoane vârstnice Oncești - Oncești oferă seniorilor confort, siguranță și îngrijire personalizată de calitate.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Alba Iulia — Alba IuliaFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice Alba Iulia

Alba Iulia, jud. Alba

100 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice Alba Iulia oferă îngrijire profesională și mediu primitor seniorilor.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice Sfântul Gheorghe Oltenița — OltenițaFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice Sfântul Gheorghe Oltenița

Oltenița, jud. Călărași

38 locuri

Îngrijire rezidențială

"Căminul Sfântul Gheorghe Oltenița oferă îngrijire personalizată seniorilor într-un mediu confortabil și sigur."

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice Bocșa — BocșaFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice Bocșa

Bocșa, jud. Caraș-Severin

50 locuri

Îngrijire rezidențială

"La Căminul pentru persoane vârstnice Bocșa seniorii beneficiază de îngrijire completă și suport continuu."

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul de îngrijire și asistență pentru persoane vârstnice Sfânta Ana — Municipiul BucureștiFoto ilustrativă

Centrul de îngrijire și asistență pentru persoane vârstnice Sfânta Ana

Municipiul București, jud. București

41 locuri

Îngrijire rezidențială

"Centrul Sfânta Ana oferă servicii complete de îngrijire pentru vârstnici într-un mediu sigur și confortabil."

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Uliești — UlieștiFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice Uliești

Uliești, jud. Dâmbovița

20 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice Uliești - Uliești oferă seniorilor confort, siguranță și servicii personalizate într-un mediu prietenos.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Sfânta Maria — UnireaFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice Sfânta Maria

Unirea, jud. Călărași

28 locuri

Îngrijire rezidențială

"La Căminul pentru persoane vârstnice Sfânta Maria seniorii primesc îngrijire de calitate și sprijin personalizat."

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul social pentru recuperare persoane vârstnice — ZimniceaFoto ilustrativă

Centrul social pentru recuperare persoane vârstnice

Zimnicea, jud. Teleorman

14 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul social pentru recuperare persoane vârstnice - Servicii de recuperare și asistență dedicate seniorilor la Centrul social.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice Pui — PuiFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice Pui

Pui, jud. Hunedoara

17 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice Pui - Căminul Pui oferă seniorilor siguranță, confort și îngrijire personalizată într-un mediu familial.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul social de primire, asistare și îngrijire a persoanelor vârstnice Vatra Dornei — Vatra DorneiFoto ilustrativă

Centrul social de primire, asistare și îngrijire a persoanelor vârstnice Vatra Dornei

Vatra Dornei, jud. Suceava

32 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul social de primire, asistare și îngrijire Vatra Dornei - Atmosferă caldă și servicii complete la Centrul social Vatra Dornei.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice — BistrițaFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice

Bistrița, jud. Bistrița-Năsăud

34 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice oferă îngrijire completă, siguranță și confort într-un mediu modern și prietenos.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Fălcoiu — FălcoiuFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice Fălcoiu

Fălcoiu, jud. Olt

50 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice Fălcoiu - Atmosferă familială și grijă profesională pentru seniori la Căminul Fălcoiu.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul de Pensionari Sfânta Cuvioasă Parascheva — IașiFoto ilustrativă

Căminul de Pensionari Sfânta Cuvioasă Parascheva

Iași, jud. Iași

253 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul de Pensionari Sfânta Cuvioasă Parascheva - Sfânta Cuvioasă Parascheva oferă seniorilor îngrijire premium și un mediu sigur și liniștit.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul de îngrijire bătrâni - Cueni — RoeștiFoto ilustrativă

Centrul de îngrijire bătrâni - Cueni

Roești, jud. Vâlcea

17 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul de îngrijire bătrâni - Cueni oferă un mediu sigur, facilități moderne și servicii de îngrijire personalizată.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Sfântul Spiridon — Galați

Căminul pentru persoane vârstnice Sfântul Spiridon

Galați, jud. Galați

152 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice Sfântul Spiridon - Sfântul Spiridon oferă seniorilor confort, siguranță și îngrijire personalizată de calitate.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →