Sari la conținut
SeniorHelp

Cămine de bătrâni

120 cămine de bătrâni din România: recuperare post-operatorie, îngrijire alzheimer / demență, îngrijire medicală permanentă, îngrijire paliativă, îngrijire persoane cu dizabilități, îngrijire rezidențială, îngrijire temporară

Complex social de servicii Odăi - Căminul pentru persoane vârstnice — Municipiul BucureștiFoto ilustrativă
4.7

Complex social de servicii Odăi - Căminul pentru persoane vârstnice

Municipiul București, jud. București

160 locuri

1 recenzii

Îngrijire rezidențială

"Complex social Odăi, cămin modern pentru vârstnici cu servicii de îngrijire personalizate și atmosferă prietenoasă."

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul pentru persoane vârstnice Sfântul Mucenic Fanurie — Municipiul BucureștiFoto ilustrativă

Centrul pentru persoane vârstnice Sfântul Mucenic Fanurie

Municipiul București, jud. București

24 locuri

Îngrijire rezidențială

"Centrul Sfântul Mucenic Fanurie oferă seniorilor servicii de îngrijire și asistență într-un mediu sigur."

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice Nușeni — NușeniFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice Nușeni

Nușeni, jud. Bistrița-Năsăud

50 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice Nușeni: îngrijire premium pentru seniori într-un mediu sigur și prietenos.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice Miercurea Nirajului — Miercurea NirajuluiFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice Miercurea Nirajului

Miercurea Nirajului, jud. Mureș

27 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice Miercurea Nirajului - Confort și respect pentru seniori la Căminul din Miercurea Nirajului.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul social pentru recuperare persoane vârstnice — ZimniceaFoto ilustrativă

Centrul social pentru recuperare persoane vârstnice

Zimnicea, jud. Teleorman

14 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul social pentru recuperare persoane vârstnice - Servicii de recuperare și asistență dedicate seniorilor la Centrul social.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice Roznov — RoznovFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice Roznov

Roznov, jud. Neamț

50 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice Roznov - Servicii de calitate și respect pentru seniori la Căminul din Roznov.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul pentru persoane vârstnice Fierbinți — Fierbinți-TârgFoto ilustrativă

Centrul pentru persoane vârstnice Fierbinți

Fierbinți-Târg, jud. Ialomița

75 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul pentru persoane vârstnice Fierbinți - Fierbinți oferă seniorilor îngrijire personalizată, siguranță și confort într-un mediu prietenos.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice Socolu de Câmpie — CozmaFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice Socolu de Câmpie

Cozma, jud. Mureș

24 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice Socolu de Câmpie - Atmosferă caldă și servicii profesionale pentru seniori la Căminul Socolu de Câmpie.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul de bătrâni Sf. Teodor — Rosiori de VedeFoto ilustrativă

Căminul de bătrâni Sf. Teodor

Rosiori de Vede, jud. Teleorman

24 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul de bătrâni Sf. Teodor - Atmosferă familială și servicii complete de îngrijire la Căminul de bătrâni Sf. Teodor.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice — LuncaFoto ilustrativă

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice

Lunca, jud. Botoșani

6 locuri

Îngrijire rezidențială

 

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice - Caraiman din cadrul Complexului rezidențial Sfinții apostoli Pe — Brăila

Căminul pentru persoane vârstnice - Caraiman din cadrul Complexului rezidențial Sfinții apostoli Pe

Brăila, jud. Brăila

161 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice Caraiman: îngrijire premium în cadrul Complexului Sfinții Apostoli Brăila.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin de bătrâni — PloieștiFoto ilustrativă

Cămin de bătrâni

Ploiești, jud. Prahova

24 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin de bătrâni - Atmosferă caldă și servicii de îngrijire completă pentru seniori la Cămin de bătrâni.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul pentru persoane vârstnice Străulești — Municipiul BucureștiFoto ilustrativă

Centrul pentru persoane vârstnice Străulești

Municipiul București, jud. București

104 locuri

Îngrijire rezidențială

"Complex social Străulești - servicii de îngrijire pentru seniori într-un cămin modern și primitor."

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Gherla — GherlaFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice Gherla

Gherla, jud. Cluj

50 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice Gherla - Gherla, cămin modern pentru seniori, oferă siguranță, activități și îngrijire de calitate.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul pentru persoane vârstnice Cervenia — CerveniaFoto ilustrativă

Centrul pentru persoane vârstnice Cervenia

Cervenia, jud. Teleorman

50 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul pentru persoane vârstnice Cervenia - Îngrijire completă și siguranță pentru seniori la Centrul pentru persoane vârstnice Cervenia.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Lacu Sărat — Chișcani

Căminul pentru persoane vârstnice Lacu Sărat

Chișcani, jud. Brăila

142 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice Lacu Sărat: servicii de calitate pentru o viață activă și plină de confort.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Ideciu de Jos — Ideciu de JosFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice Ideciu de Jos

Ideciu de Jos, jud. Mureș

100 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice Ideciu de Jos - Îngrijire personalizată și siguranță pentru seniori la Căminul Ideciu de Jos.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul de îngrijire pentru persoane vârstnice Arad — AradFoto ilustrativă

Centrul de îngrijire pentru persoane vârstnice Arad

Arad, jud. Arad

150 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul de îngrijire pentru persoane vârstnice Arad

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Speranța — Municipiul BucureștiFoto ilustrativă

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Speranța

Municipiul București, jud. București

44 locuri

Îngrijire rezidențială

"Rezidența Speranța oferă seniorilor îngrijire personalizată într-un mediu modern, sigur și confortabil."

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice — SăcălazFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice

Săcălaz, jud. Timiș

10 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice oferă servicii de îngrijire personalizată și un mediu sigur și primitor.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice Sf. Maria Șișești — ȘiseștiFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice Sf. Maria Șișești

Șisești, jud. Mehedinți

30 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice Sf. Maria Șișești - Mediu sigur și îngrijire de calitate la Căminul Sf. Maria Șișești.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Recea Cristur — Recea-CristurFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice Recea Cristur

Recea-Cristur, jud. Cluj

30 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice Recea Cristur - Recea Cristur, un cămin sigur și prietenos, oferă îngrijire premium seniorilor.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Constanța — ConstanțaFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice Constanța

Constanța, jud. Constanța

298 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice Constanța - Constanța, cămin modern pentru seniori, oferă confort, siguranță și îngrijire profesională.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Uliești — UlieștiFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice Uliești

Uliești, jud. Dâmbovița

20 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice Uliești - Uliești oferă seniorilor confort, siguranță și servicii personalizate într-un mediu prietenos.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →