Sari la conținut
SeniorHelp

Cămine de bătrâni

120 cămine de bătrâni din România: recuperare post-operatorie, îngrijire alzheimer / demență, îngrijire medicală permanentă, îngrijire paliativă, îngrijire persoane cu dizabilități, îngrijire rezidențială, îngrijire temporară

Complex social de servicii Odăi - Căminul pentru persoane vârstnice — Municipiul BucureștiFoto ilustrativă
4.7

Complex social de servicii Odăi - Căminul pentru persoane vârstnice

Municipiul București, jud. București

160 locuri

1 recenzii

Îngrijire rezidențială

"Complex social Odăi, cămin modern pentru vârstnici cu servicii de îngrijire personalizate și atmosferă prietenoasă."

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice din cadrul Complexului Zathureczky Berta — Sfântu Gheorghe

Cămin pentru persoane vârstnice din cadrul Complexului Zathureczky Berta

Sfântu Gheorghe, jud. Covasna

34 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice din cadrul Complexului Zathureczky Berta - Complexul Zathureczky Berta oferă seniorilor îngrijire premium într-un mediu sigur și primitor.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin de îngrijire bătrâni — MăgireștiFoto ilustrativă

Cămin de îngrijire bătrâni

Măgirești, jud. Bacău

20 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin de îngrijire bătrâni Măgirești oferă servicii complete și îngrijire de calitate pentru seniori.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice — AgapiaFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice

Agapia, jud. Neamț

72 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice - Îngrijire de calitate și mediu sigur pentru seniori la Cămin pentru persoane vârstnice.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice Alecu Bagdat Râmnicu Sărat — Râmnicu SăratFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice Alecu Bagdat Râmnicu Sărat

Râmnicu Sărat, jud. Buzău

60 locuri

Îngrijire rezidențială

"Oferim îngrijire completă seniorilor la Căminul pentru persoane vârstnice Alecu Bagdat Râmnicu Sărat."

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Voluntari — Voluntari

Căminul pentru persoane vârstnice Voluntari

Voluntari, jud. Ilfov

36 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice Voluntari - Confort și atenție pentru cei dragi la Căminul pentru persoane vârstnice Voluntari.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Fălcoiu — FălcoiuFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice Fălcoiu

Fălcoiu, jud. Olt

50 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice Fălcoiu - Atmosferă familială și grijă profesională pentru seniori la Căminul Fălcoiu.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin de bătrâni Zădăreni — ZădăreniFoto ilustrativă

Cămin de bătrâni Zădăreni

Zădăreni, jud. Arad

20 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul de bătrâni Zădăreni oferă îngrijire profesionistă și un mediu sigur și confortabil pentru seniori.

de la
2.300 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice al comunei Șendreni — ȘendreniFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice al comunei Șendreni

Șendreni, jud. Galați

11 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice al comunei Șendreni - Șendreni, un cămin sigur și confortabil, oferă seniorilor îngrijire personalizată și sprijin constant.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice Miercurea Nirajului — Miercurea NirajuluiFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice Miercurea Nirajului

Miercurea Nirajului, jud. Mureș

27 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice Miercurea Nirajului - Confort și respect pentru seniori la Căminul din Miercurea Nirajului.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Recea Cristur — Recea-CristurFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice Recea Cristur

Recea-Cristur, jud. Cluj

30 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice Recea Cristur - Recea Cristur, un cămin sigur și prietenos, oferă îngrijire premium seniorilor.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice — Cehu SilvanieiFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice

Cehu Silvaniei, jud. Sălaj

33 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice - Siguranță, respect și îngrijire profesională la Cămin pentru persoane vârstnice.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice — SăcălazFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice

Săcălaz, jud. Timiș

10 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice oferă servicii de îngrijire personalizată și un mediu sigur și primitor.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul multifuncțional de servicii sociale - Căminul pentru persoane vârstnice Centrul Alzheimer — GalațiFoto ilustrativă

Centrul multifuncțional de servicii sociale - Căminul pentru persoane vârstnice Centrul Alzheimer

Galați, jud. Galați

50 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul multifuncțional de servicii sociale - Cămin pentru persoane vârstnice Centrul Alzheimer - Centrul Alzheimer oferă seniorilor îngrijire specializată și sprijin într-un mediu sigur și modern.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Lacu Sărat — Chișcani

Căminul pentru persoane vârstnice Lacu Sărat

Chișcani, jud. Brăila

142 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice Lacu Sărat: servicii de calitate pentru o viață activă și plină de confort.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Cernavodă — CernavodăFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice Cernavodă

Cernavodă, jud. Constanța

32 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice Cernavodă - Cernavodă, loc ideal pentru seniori, oferă confort, siguranță și servicii de îngrijire premium.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Răcari — RăcariFoto ilustrativă

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Răcari

Răcari, jud. Dâmbovița

51 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Răcari - Răcari, centrul modern pentru seniori, oferă îngrijire de calitate într-un mediu sigur și confortabil.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice Vintilă Vodă — Vintilă VodăFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice Vintilă Vodă

Vintilă Vodă, jud. Buzău

47 locuri

Îngrijire rezidențială

"Servicii de calitate pentru seniori la Căminul pentru persoane vârstnice Vintilă Vodă."

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice O nouă Șansă — MărășeștiFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice O nouă Șansă

Mărășești, jud. Vrancea

29 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice O nouă Șansă oferă îngrijire dedicată și un mediu prietenos pentru rezidenți.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Complex de Servicii Sociale - Cămin pentru persoane vârstnice — ȚăndăreiFoto ilustrativă

Complex de Servicii Sociale - Cămin pentru persoane vârstnice

Țăndărei, jud. Ialomița

35 locuri

Îngrijire rezidențială

Complex de Servicii Sociale - Cămin pentru persoane vârstnice - Complexul oferă seniorilor îngrijire personalizată, confort și siguranță de înaltă calitate.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Sacu — SacuFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice Sacu

Sacu, jud. Caraș-Severin

35 locuri

Îngrijire rezidențială

"Căminul pentru persoane vârstnice Sacu oferă servicii complete de îngrijire într-un mediu sigur și modern."

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice din cadrul complexului rezidențial Sfânta Maria Brăila — VădeniFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice din cadrul complexului rezidențial Sfânta Maria Brăila

Vădeni, jud. Brăila

100 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice Sfânta Maria Brăila: siguranță și confort într-un mediu cald și prietenos.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Ideciu de Jos — Ideciu de JosFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice Ideciu de Jos

Ideciu de Jos, jud. Mureș

100 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice Ideciu de Jos - Îngrijire personalizată și siguranță pentru seniori la Căminul Ideciu de Jos.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice Smeeni — SmeeniFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice Smeeni

Smeeni, jud. Buzău

25 locuri

Îngrijire rezidențială

"La Căminul pentru persoane vârstnice Smeeni, seniorii primesc suport complet într-un mediu confortabil."

de la
3.500 lei/lună
Detalii →