Sari la conținut
SeniorHelp

Cămine de bătrâni

120 cămine de bătrâni din România: recuperare post-operatorie, îngrijire alzheimer / demență, îngrijire medicală permanentă, îngrijire paliativă, îngrijire persoane cu dizabilități, îngrijire rezidențială, îngrijire temporară

Complex social de servicii Odăi - Căminul pentru persoane vârstnice — Municipiul BucureștiFoto ilustrativă
4.7

Complex social de servicii Odăi - Căminul pentru persoane vârstnice

Municipiul București, jud. București160 locuri1 recenzii
Îngrijire rezidențială

"Complex social Odăi, cămin modern pentru vârstnici cu servicii de îngrijire personalizate și atmosferă prietenoasă."

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice Vintilă Vodă — Vintilă VodăFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice Vintilă Vodă

Vintilă Vodă, jud. Buzău47 locuri
Îngrijire rezidențială

"Servicii de calitate pentru seniori la Căminul pentru persoane vârstnice Vintilă Vodă."

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Jimbolia — JimboliaFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice Jimbolia

Jimbolia, jud. Timiș70 locuri
Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice Jimbolia oferă siguranță, îngrijire profesională și activități pentru bunăstarea seniorilor.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice - pensionari Fântânele — Lunca PrahoveiFoto ilustrativă

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice - pensionari Fântânele

Lunca Prahovei, jud. Prahova14 locuri
Îngrijire rezidențială

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice - pensionari Fântânele.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice — OneștiFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice

Onești, jud. Bacău40 locuri
Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice Onești oferă îngrijire personalizată și asistență medicală specializată.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul Rezidențial pentru Persoane Vârstnice - Casa Bunicilor — RomanFoto ilustrativă

Centrul Rezidențial pentru Persoane Vârstnice - Casa Bunicilor

Roman, jud. Neamț38 locuri
Îngrijire rezidențială

Centrul Rezidențial pentru Persoane Vârstnice - Casa Bunicilor - Grijă profesională și confort la Casa Bunicilor.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul de îngrijire persoane de vârsta a III-a Pătroaia Deal — CrângurileFoto ilustrativă

Centrul de îngrijire persoane de vârsta a III-a Pătroaia Deal

Crângurile, jud. Dâmbovița16 locuri
Îngrijire rezidențială

Centrul de îngrijire persoane de vârsta a III-a Pătroaia Deal - Pătroaia Deal oferă îngrijire premium seniorilor într-un mediu modern și sigur.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul pentru persoane vârstnice Străulești — Municipiul BucureștiFoto ilustrativă

Centrul pentru persoane vârstnice Străulești

Municipiul București, jud. București104 locuri
Îngrijire rezidențială

"Complex social Străulești - servicii de îngrijire pentru seniori într-un cămin modern și primitor."

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Cernavodă — CernavodăFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice Cernavodă

Cernavodă, jud. Constanța32 locuri
Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice Cernavodă - Cernavodă, loc ideal pentru seniori, oferă confort, siguranță și servicii de îngrijire premium.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin de bătrâni — PloieștiFoto ilustrativă

Cămin de bătrâni

Ploiești, jud. Prahova24 locuri
Îngrijire rezidențială

Cămin de bătrâni - Atmosferă caldă și servicii de îngrijire completă pentru seniori la Cămin de bătrâni.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Ing. Vadim Rusu — BalaciuFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice Ing. Vadim Rusu

Balaciu, jud. Ialomița78 locuri
Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice Ing. Vadim Rusu - Ing. Vadim Rusu oferă îngrijire premium seniorilor într-un mediu sigur și confortabil.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice — BistrițaFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice

Bistrița, jud. Bistrița-Năsăud34 locuri
Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice oferă îngrijire completă, siguranță și confort într-un mediu modern și prietenos.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul social Pietricica — Piatra-NeamțFoto ilustrativă

Centrul social Pietricica

Piatra-Neamț, jud. Neamț102 locuri
Îngrijire rezidențială

Centrul social Pietricica - Mediu sigur și sprijin complet pentru seniori la Centrul social Pietricica.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice — SibiuFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice

Sibiu, jud. Sibiu90 locuri
Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice - Mediu primitor și îngrijire completă pentru seniori la Căminul pentru persoane vârstnice.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial pentru vârstnici Orăștie — OrăștieFoto ilustrativă

Centrul rezidențial pentru vârstnici Orăștie

Orăștie, jud. Hunedoara30 locuri
Îngrijire rezidențială

Centrul rezidențial pentru vârstnici Orăștie - Orăștie oferă seniorilor confort, siguranță și îngrijire personalizată într-un mediu prietenos.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul social de primire, asistare și îngrijire a persoanelor vârstnice Vatra Dornei — Vatra DorneiFoto ilustrativă

Centrul social de primire, asistare și îngrijire a persoanelor vârstnice Vatra Dornei

Vatra Dornei, jud. Suceava32 locuri
Îngrijire rezidențială

Centrul social de primire, asistare și îngrijire Vatra Dornei - Atmosferă caldă și servicii complete la Centrul social Vatra Dornei.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Constanța — ConstanțaFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice Constanța

Constanța, jud. Constanța298 locuri
Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice Constanța - Constanța, cămin modern pentru seniori, oferă confort, siguranță și îngrijire profesională.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice Socolu de Câmpie — CozmaFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice Socolu de Câmpie

Cozma, jud. Mureș24 locuri
Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice Socolu de Câmpie - Atmosferă caldă și servicii profesionale pentru seniori la Căminul Socolu de Câmpie.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul social pentru recuperare persoane vârstnice — ZimniceaFoto ilustrativă

Centrul social pentru recuperare persoane vârstnice

Zimnicea, jud. Teleorman14 locuri
Îngrijire rezidențială

Centrul social pentru recuperare persoane vârstnice - Servicii de recuperare și asistență dedicate seniorilor la Centrul social.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin persoane vârstnice — SlatinaFoto ilustrativă

Cămin persoane vârstnice

Slatina, jud. Olt50 locuri
Îngrijire rezidențială

Cămin persoane vârstnice - Siguranță, confort și servicii adaptate pentru seniori la Cămin persoane vârstnice.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Comloșu Mare — Comloșu MareFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice Comloșu Mare

Comloșu Mare, jud. Timiș90 locuri
Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice Comloșu Mare oferă servicii personalizate și un mediu liniștit pentru seniori.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Periș — Periș

Căminul pentru persoane vârstnice Periș

Periș, jud. Ilfov50 locuri
Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice Periș - Mediu sigur și îngrijire profesională pentru seniori la Căminul pentru persoane vârstnice Periș.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice din cadrul Complexului de servicii pentru persoane vâ — LugojFoto ilustrativă

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice din cadrul Complexului de servicii pentru persoane vâ

Lugoj, jud. Timiș20 locuri
Îngrijire rezidențială

Centrul rezidențial din cadrul Complexului Sfântul Nicolae oferă servicii complete într-un mediu sigur și prietenos.

de la 3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice — LuncaFoto ilustrativă

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice

Lunca, jud. Botoșani6 locuri
Îngrijire rezidențială

de la 3.500 lei/lună
Detalii →