Sari la conținut
SeniorHelp

Cămine de bătrâni

120 cămine de bătrâni din România: recuperare post-operatorie, îngrijire alzheimer / demență, îngrijire medicală permanentă, îngrijire paliativă, îngrijire persoane cu dizabilități, îngrijire rezidențială, îngrijire temporară

Complex social de servicii Odăi - Căminul pentru persoane vârstnice — Municipiul BucureștiFoto ilustrativă
4.7

Complex social de servicii Odăi - Căminul pentru persoane vârstnice

Municipiul București, jud. București

160 locuri

1 recenzii

Îngrijire rezidențială

"Complex social Odăi, cămin modern pentru vârstnici cu servicii de îngrijire personalizate și atmosferă prietenoasă."

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Reșița — ReșițaFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice Reșița

Reșița, jud. Caraș-Severin

125 locuri

Îngrijire rezidențială

"Căminul pentru persoane vârstnice Reșița - servicii personalizate și atenție constantă pentru seniori."

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Sf Antim Ivireanul Călărași — CălărașiFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice Sf Antim Ivireanul Călărași

Călărași, jud. Călărași

45 locuri

Îngrijire rezidențială

"La Căminul Sf. Antim Ivireanul din Călărași seniorii primesc îngrijire completă și suport continuu."

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul de îngrijire persoane de vârsta a III-a Pătroaia Deal — CrângurileFoto ilustrativă

Centrul de îngrijire persoane de vârsta a III-a Pătroaia Deal

Crângurile, jud. Dâmbovița

16 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul de îngrijire persoane de vârsta a III-a Pătroaia Deal - Pătroaia Deal oferă îngrijire premium seniorilor într-un mediu modern și sigur.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice — LuncaFoto ilustrativă

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice

Lunca, jud. Botoșani

6 locuri

Îngrijire rezidențială

 

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin de bătrâni Zădăreni — ZădăreniFoto ilustrativă

Cămin de bătrâni Zădăreni

Zădăreni, jud. Arad

20 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul de bătrâni Zădăreni oferă îngrijire profesionistă și un mediu sigur și confortabil pentru seniori.

de la
2.300 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice - Caraiman din cadrul Complexului rezidențial Sfinții apostoli Pe — Brăila

Căminul pentru persoane vârstnice - Caraiman din cadrul Complexului rezidențial Sfinții apostoli Pe

Brăila, jud. Brăila

161 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice Caraiman: îngrijire premium în cadrul Complexului Sfinții Apostoli Brăila.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Câmpia Turzii — Câmpia TurziiFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice Câmpia Turzii

Câmpia Turzii, jud. Cluj

21 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice Câmpia Turzii - La Câmpia Turzii, seniorii beneficiază de îngrijire personalizată și confort maxim.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice — Târgu MureșFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice

Târgu Mureș, jud. Mureș

76 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice - Confort și îngrijire de calitate pentru seniori la Cămin pentru persoane vârstnice.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul social Sfântul Andrei — Malu MareFoto ilustrativă

Centrul social Sfântul Andrei

Malu Mare, jud. Dolj

134 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul social Sfântul Andrei - Sfântul Andrei, un centru sigur și modern, oferă seniorilor îngrijire personalizată și activități.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul de îngrijire și asistență pentru persoane vârstnice Răchitoasa - modul persoane vârstnice — RăchitoasaFoto ilustrativă

Centrul de îngrijire și asistență pentru persoane vârstnice Răchitoasa - modul persoane vârstnice

Răchitoasa, jud. Bacău

30 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul de îngrijire și asistență Răchitoasa oferă servicii complete seniorilor într-un mediu sigur și confortabil.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice — MozăceniFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice

Mozăceni, jud. Argeș

30 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice oferă îngrijire de calitate și un mediu sigur și confortabil.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Gherla — GherlaFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice Gherla

Gherla, jud. Cluj

50 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice Gherla - Gherla, cămin modern pentru seniori, oferă siguranță, activități și îngrijire de calitate.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Periș — Periș

Căminul pentru persoane vârstnice Periș

Periș, jud. Ilfov

50 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice Periș - Mediu sigur și îngrijire profesională pentru seniori la Căminul pentru persoane vârstnice Periș.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice — BrașovFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice

Brașov, jud. Brașov

135 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice: îngrijire completă și personalizată, într-un mediu sigur și familial.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Complex de Servicii Sociale - Cămin pentru persoane vârstnice — ȚăndăreiFoto ilustrativă

Complex de Servicii Sociale - Cămin pentru persoane vârstnice

Țăndărei, jud. Ialomița

35 locuri

Îngrijire rezidențială

Complex de Servicii Sociale - Cămin pentru persoane vârstnice - Complexul oferă seniorilor îngrijire personalizată, confort și siguranță de înaltă calitate.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice Sf. Maria Șișești — ȘiseștiFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice Sf. Maria Șișești

Șisești, jud. Mehedinți

30 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice Sf. Maria Șișești - Mediu sigur și îngrijire de calitate la Căminul Sf. Maria Șișești.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul pentru persoane vârstnice Oncești — StăneștiFoto ilustrativă

Centrul pentru persoane vârstnice Oncești

Stănești, jud. Giurgiu

38 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul pentru persoane vârstnice Oncești - Oncești oferă seniorilor confort, siguranță și îngrijire personalizată de calitate.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Râmnicu Vâlcea — Râmnicu VâlceaFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice Râmnicu Vâlcea

Râmnicu Vâlcea, jud. Vâlcea

80 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice Râmnicu Vâlcea oferă îngrijire dedicată, activități sociale și un mediu primitor.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul pentru persoane vârstnice Floare Roșie — Municipiul BucureștiFoto ilustrativă

Centrul pentru persoane vârstnice Floare Roșie

Municipiul București, jud. București

70 locuri

Îngrijire rezidențială

"Floare Roșie - centru pentru vârstnici, îngrijire completă și activități sociale într-un mediu prietenos."

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice — SibiuFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice

Sibiu, jud. Sibiu

90 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice - Mediu primitor și îngrijire completă pentru seniori la Căminul pentru persoane vârstnice.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice al Municipiului Bucureşti Academician Nicolae Cajal — Municipiul BucureștiFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice al Municipiului Bucureşti Academician Nicolae Cajal

Municipiul București, jud. București

80 locuri

Îngrijire rezidențială

"Academician Nicolae Cajal - cămin de vârstnici din București, servicii complete și sigure pentru seniori."

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice — RădăuțiFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice

Rădăuți, jud. Suceava

40 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice - Siguranță, confort și îngrijire personalizată pentru seniori la Căminul pentru persoane vârstnice.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Recea Cristur — Recea-CristurFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice Recea Cristur

Recea-Cristur, jud. Cluj

30 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice Recea Cristur - Recea Cristur, un cămin sigur și prietenos, oferă îngrijire premium seniorilor.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →