Sari la conținut
SeniorHelp

Cămine de bătrâni

674 cămine de bătrâni din România: recuperare post-operatorie, îngrijire alzheimer / demență, îngrijire medicală permanentă, îngrijire paliativă, îngrijire persoane cu dizabilități, îngrijire rezidențială, îngrijire temporară

Cămin de bătrâni — BălceștiFoto ilustrativă

Cămin de bătrâni

Bălcești, jud. Vâlcea

30 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin de bătrâni oferă servicii complete de îngrijire și confort pentru o viață liniștită și sigură.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin de bătrâni ecumenic Kiss Rozalia — MărtinișFoto ilustrativă

Cămin de bătrâni ecumenic Kiss Rozalia

Mărtiniș, jud. Harghita

45 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin de bătrâni ecumenic Kiss Rozalia - Kiss Rozalia oferă îngrijire personalizată într-un mediu modern și sigur pentru seniori.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru preoți și bătrâni Pastor Bonus — Odorheiu SecuiescFoto ilustrativă

Cămin pentru preoți și bătrâni Pastor Bonus

Odorheiu Secuiesc, jud. Harghita

32 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin pentru preoți și bătrâni Pastor Bonus - Pastor Bonus oferă confort, siguranță și îngrijire premium seniorilor și preoților.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice — NojoridFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice

Nojorid, jud. Bihor

26 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice Nojorid oferă seniorilor îngrijire de calitate și asistență medicală specializată.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centru rezidențial Bătrâneți Liniștite Papu și Maia — VoluntariFoto ilustrativă

Centru rezidențial Bătrâneți Liniștite Papu și Maia

Voluntari, jud. Ilfov

30 locuri

Îngrijire rezidențială

Centru rezidențial Bătrâneți Liniștite Papu și Maia - Papu și Maia oferă seniorilor siguranță, confort și îngrijire personalizată într-un mediu familial.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centru îngrijire persoane vârstnice — Municipiul BucureștiFoto ilustrativă

Centru îngrijire persoane vârstnice

Municipiul București, jud. București

12 locuri

Îngrijire rezidențială

Centru îngrijire persoane vârstnice: siguranță, confort și respect pentru seniori.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul privat de îngrijire pentru seniori Casa Tunder — Giroc

Centrul privat de îngrijire pentru seniori Casa Tunder

Giroc, jud. Timiș

23 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul privat de îngrijire pentru seniori Casa Tunder - servicii complete și o atmosferă sigură și confortabilă.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice Acasă 2 — Ciorogârla

Cămin pentru persoane vârstnice Acasă 2

Ciorogârla, jud. Ilfov

28 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice Acasă 2 - Acasă 2 oferă seniorilor confort, siguranță și îngrijire personalizată într-un mediu prietenos.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin Cochet Tibiscum — BucureștiFoto ilustrativă

Cămin Cochet Tibiscum

București, jud. București

68 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin privat pentru persoane vârstnice situat în sectorul 2 al Bucureștiului. Cu o capacitate de 68 de locuri, oferă condiții moderne de cazare și îngrijire permanentă într-o zonă accesibilă.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice Cinque Stelle Residence — TuluceștiFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice Cinque Stelle Residence

Tulucești, jud. Galați

29 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice Cinque Stelle Residence - Cinque Stelle Residence oferă seniorilor îngrijire premium într-un mediu modern și confortabil.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin îngrijire persoane vârstnice — Slimnic

Cămin îngrijire persoane vârstnice

Slimnic, jud. Sibiu

48 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin îngrijire persoane vârstnice - Mediu sigur și respectuos pentru seniori la Cămin îngrijire persoane vârstnice.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice — FloreștiFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice

Florești, jud. Cluj

25 locuri

Îngrijire rezidențială

"Cămin pentru persoane vârstnice - îngrijire completă și suport personalizat într-un mediu sigur și confortabil."

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centru privat de îngrijiri persoane vârstnice Casa Liana — AradFoto ilustrativă

Centru privat de îngrijiri persoane vârstnice Casa Liana

Arad, jud. Arad

25 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul privat de îngrijiri persoane vârstnice Casa Liana oferă îngrijire excelentă într-un mediu familial și sigur pentru seniori.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul de bătrâni Filantropia Berca — Berca

Căminul de bătrâni Filantropia Berca

Berca, jud. Buzău

124 locuri

Îngrijire rezidențială

"La Căminul de bătrâni Filantropia Berca, seniorii primesc îngrijire de calitate într-un mediu prietenos."

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice Casa Bunicilor — BăleștiFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice Casa Bunicilor

Bălești, jud. Gorj

28 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice Casa Bunicilor - Casa Bunicilor oferă seniorilor un mediu sigur, confortabil și îngrijire personalizată.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul social pentru persoane în vârstă Gabriela Rădoiaș — CorlăteniFoto ilustrativă

Centrul social pentru persoane în vârstă Gabriela Rădoiaș

Corlăteni, jud. Neamț

28 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul social pentru persoane în vârstă Gabriela Rădoiaș - Atmosferă caldă și sprijin complet la Centrul Gabriela Rădoiaș.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin îngrijire persoane vârstnice Capernaum — Buza

Cămin îngrijire persoane vârstnice Capernaum

Buza, jud. Cluj

44 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin îngrijire persoane vârstnice Capernaum - Capernaum, căminul ideal pentru seniori, cu servicii personalizate și confort deplin.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul de bătrâni Casa Primitoare — Ciorogârla

Căminul de bătrâni Casa Primitoare

Ciorogârla, jud. Ilfov

61 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul de bătrâni Casa Primitoare - Confort și grijă de calitate la Căminul de bătrâni Casa Primitoare. Ideal pentru cei dragi.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice - Cămin de bătrâni — Pașcani

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice - Cămin de bătrâni

Pașcani, jud. Iași

96 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice - Cămin de bătrâni - Oferă îngrijire personalizată și confort într-un mediu sigur și prietenos.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul de îngrijire și asistență Aviv Brăila — Brăila

Centrul de îngrijire și asistență Aviv Brăila

Brăila, jud. Brăila

35 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul de îngrijire și asistență Aviv Brăila: servicii de îngrijire premium pentru seniori într-un mediu sigur.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Casa Sfântul Nectarie - Cămin pentru persoane vârstnice — Vetiș

Casa Sfântul Nectarie - Cămin pentru persoane vârstnice

Vetiș, jud. Satu Mare

90 locuri

Îngrijire rezidențială

Casa Sfântul Nectarie - Cămin pentru persoane vârstnice - Mediu sigur și îngrijire completă la Casa Sfântul Nectarie.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice Casa Fonix Haz — Lăzarea

Cămin pentru persoane vârstnice Casa Fonix Haz

Lăzarea, jud. Harghita

41 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice Casa Fonix Haz - Casa Fonix Haz oferă seniorilor un mediu sigur, confortabil și îngrijire personalizată.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice — CiurilaFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice

Ciurila, jud. Cluj

63 locuri

Îngrijire rezidențială

"La Cămin pentru persoane vârstnice, seniorii beneficiază de îngrijire completă și sprijin într-un mediu sigur."

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin de bătrâni — Municipiul BucureștiFoto ilustrativă

Cămin de bătrâni

Municipiul București, jud. București

24 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin de bătrâni: respect, confort și servicii premium pentru seniori într-un mediu sigur.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →