Cămine de bătrâni
674 cămine de bătrâni din România: recuperare post-operatorie, îngrijire alzheimer / demență, îngrijire medicală permanentă, îngrijire paliativă, îngrijire persoane cu dizabilități, îngrijire rezidențială, îngrijire temporară
Foto ilustrativăCămin pentru persoane vârstnice
Baia Mare, jud. Maramureș
20 locuri
Cămin pentru persoane vârstnice - Siguranță, confort și atenție pentru cei dragi la Cămin pentru persoane vârstnice.

Centrul rezidențial pentru seniori Reședința Bunicilor
Municipiul București, jud. București
110 locuri
Reședința Bunicilor: îngrijire premium pentru seniori într-un mediu sigur și familial.
Foto ilustrativăCentrul pentru persoane vârstnice - Haleş, nr. 254 A, pavilion 1
Tisău, jud. Buzău
47 locuri
"Oferim îngrijire premium seniorilor la Centrul pentru persoane vârstnice Haleș, pavilion 1."
Foto ilustrativăCămin pentru persoane vârstnice Diakonos
Păsăreni, jud. Mureș
39 locuri
Cămin pentru persoane vârstnice Diakonos - Îngrijire personalizată și mediu familial la Cămin Diakonos.
Foto ilustrativăCentrul rezidențial pentru persoane vârstnice
Timișoara, jud. Arad
22 locuri
Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice oferă îngrijire de calitate într-un mediu sigur și confortabil.
Foto ilustrativăCentrul pentru persoane vârstnice Sf. Împărați Constantin și Elena
Piatra-Neamț, jud. Neamț
40 locuri
Centru cu 40 de locuri în Alexandru Cel Bun, jud. Neamț. Oferă cazare și îngrijire permanentă pentru persoane vârstnice.
Foto ilustrativăCentrul de bătrâni Eden
Popești Leordeni, jud. Ilfov
38 locuri
Centrul de bătrâni Eden - Îngrijire premium și confort pentru seniori la Centrul de bătrâni Eden. Respect și siguranță.
Foto ilustrativăCentrul de îngrijire Bunicuța Roza
Itești, jud. Bacău
32 locuri
Centrul de îngrijire Bunicuța Roza oferă seniorilor îngrijire de calitate într-un mediu sigur și confortabil.

Casa Tulipan - Centrul de îngrijire și asistență pentru persoane vârstnice
Aluniș, jud. Mureș
50 locuri
Casa Tulipan - Centrul de îngrijire și asistență pentru persoane vârstnice - Îngrijire profesională și mediu cald la Casa Tulipan.

Cămin pentru persoane vârstnice
Sarmașu, jud. Cluj
27 locuri
Cămin pentru persoane vârstnice oferă îngrijire dedicată, siguranță și confort într-un mediu prietenos.

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Elysium Residence
Eforie Nord, jud. Constanța
48 locuri
Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Elysium Residence - Elysium Residence oferă îngrijire premium și un mediu sigur pentru seniorii dragi.
Foto ilustrativăCămin pentru persoane vârstnice
Nucet, jud. Bihor
50 locuri
Cămin pentru persoane vârstnice Nucet oferă îngrijire de calitate și asistență medicală seniorilor într-un mediu prietenos.
Foto ilustrativăCasa seniorilor By Bilin Lili 2
Popești Leordeni, jud. Ilfov
17 locuri
Cămin privat cu 17 locuri în Popești Leordeni, jud. Ilfov. Oferă un mediu familial cu îngrijire personalizată pentru seniori, în apropierea Bucureștiului.

Cămin de bătrâni Sfântul Ioan cel Nou Suceava
Suceava, jud. Suceava
85 locuri
Cămin de bătrâni Sfântul Ioan cel Nou Suceava - Servicii profesionale și atenție dedicată la Sfântul Ioan cel Nou Suceava.

Centru rezidențial pentru persoane vârstnice Recunoștința
Băcia, jud. Hunedoara
33 locuri
Centru rezidențial pentru persoane vârstnice Recunoștința - Recunoștința oferă seniorilor îngrijire personalizată, confort și siguranță într-un mediu familial.
Foto ilustrativăCăminul pentru persoane vârstnice Teiuș
Teiuș, jud. Alba
14 locuri
Căminul Teiuș: Servicii de îngrijire premium pentru seniori, într-un ambient plăcut și sigur.

Căminul de vârstnici Casa Criss - Rază de Soare
Turda, jud. Cluj
15 locuri
"La Casa Criss - Rază de Soare, oferim seniorilor îngrijire personalizată și o atmosferă prietenoasă."
Foto ilustrativăCentrul de îngrijire și asistență
Galați, jud. Galați
15 locuri
Centrul de îngrijire și asistență - Centrul de îngrijire și asistență oferă seniorilor siguranță, confort și îngrijire de înaltă calitate.
Foto ilustrativăCentrul rezidențial persoane vârstnice Altmed Nursing Ioan Budai Deleanu
Pitești, jud. Argeș
45 locuri
Centrul rezidențial AltmedNursing Ioan Budai Deleanu oferă seniorilor îngrijire de calitate și mediu sigur.
Foto ilustrativăCentrul rezidențial pentru persoane vârstnice
Voluntari, jud. Ilfov
40 locuri
Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice - Confort și respect pentru seniori la Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice.

Cămin pentru persoane vârstnice Sfântul Mihail Mărturisitorul
Mediaș, jud. Sibiu
42 locuri
Cămin pentru persoane vârstnice Sfântul Mihail Mărturisitorul - Îngrijire personalizată și respect la Căminul Sfântul Mihail Mărturisitorul.
Foto ilustrativăCămin pentru persoane vârstnice Fișer
Rupea, jud. Brașov
25 locuri
Cămin pentru persoane vârstnice administrat de Biserica Evanghelică C.A. din România, situat în Rupea, jud. Brașov. Dispune de 25 de locuri într-un cadru liniștit, oferind îngrijire cu tradiție și respect.
Foto ilustrativăCămin pentru persoane vârstnice Casa Betania
Hațeg, jud. Timiș
47 locuri
Cămin pentru persoane vârstnice Casa Betania oferă condiții excelente și servicii personalizate pentru seniori.

Căminul pentru persoane vârstnice Lazu
Agigea, jud. Constanța
53 locuri
Căminul pentru persoane vârstnice Lazu - Lazu oferă un mediu sigur și confortabil seniorilor, cu îngrijire personalizată de înaltă calitate.