Sari la conținut
SeniorHelp

Cămine de bătrâni

674 cămine de bătrâni din România: recuperare post-operatorie, îngrijire alzheimer / demență, îngrijire medicală permanentă, îngrijire paliativă, îngrijire persoane cu dizabilități, îngrijire rezidențială, îngrijire temporară

Cămin pentru persoane vârstnice — Sântana de MureșFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice

Sântana de Mureș, jud. Mureș

34 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice - Mediu cald și servicii de îngrijire adaptate la Cămin pentru persoane vârstnice.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin de bătrâni Povești cu Bunici — Letea VecheFoto ilustrativă

Cămin de bătrâni Povești cu Bunici

Letea Veche, jud. Bacău

20 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul de bătrâni Povești cu Bunici oferă seniorilor din Bacău îngrijire de calitate într-un mediu sigur.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Altmed Nursing Depozitelor — PiteștiFoto ilustrativă

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Altmed Nursing Depozitelor

Pitești, jud. Argeș

130 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul Altmed Nursing Depozitelor oferă îngrijire de calitate și mediu sigur pentru seniorii noștri.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice Casa Sufletului 2 — Municipiul BucureștiFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice Casa Sufletului 2

Municipiul București, jud. București

30 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice Casa Sufletului 2: îngrijire profesională într-un mediu cald și prietenos.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice Elisa — Dej

Cămin pentru persoane vârstnice Elisa

Dej, jud. Cluj

48 locuri

Îngrijire rezidențială

"La Căminul Elisa seniorii primesc îngrijire completă și sprijin într-un mediu liniștit și confortabil."

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial Marpod corp C — MarpodFoto ilustrativă

Centrul rezidențial Marpod corp C

Marpod, jud. Sibiu

18 locuri

Îngrijire rezidențială

Centru rezidențial cu 18 locuri administrat de Asociația Cornelia și Bobu, în Marpod, jud. Sibiu. Oferă îngrijire într-un cadru natural și liniștit.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Visul Bunicilor — Șag

Căminul pentru persoane vârstnice Visul Bunicilor

Șag, jud. Timiș

80 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice Visul Bunicilor oferă îngrijire atentă și confort seniorilor într-un mediu familial.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul social Simion și Ana Radimna — PojejenaFoto ilustrativă

Centrul social Simion și Ana Radimna

Pojejena, jud. Caraș-Severin

18 locuri

Îngrijire rezidențială

"Centrul Simion și Ana Radimna - îngrijire personalizată pentru seniori într-un mediu prietenos și confortabil."

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Casa Mariei 2 - Cămin pentru persoane vârstnice — PaleuFoto ilustrativă

Casa Mariei 2 - Cămin pentru persoane vârstnice

Paleu, jud. Bihor

18 locuri

Îngrijire rezidențială

Casa Mariei - Cămin pentru persoane vârstnice oferă îngrijire completă și asistență medicală seniorilor.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin de bătrâni Visele Bunicilor — BacăuFoto ilustrativă

Cămin de bătrâni Visele Bunicilor

Bacău, jud. Bacău

45 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul de bătrâni Visele Bunicilor oferă seniorilor îngrijire de calitate într-un mediu sigur și confortabil.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial persoane vârstnice Altmed Nursing Ioan Budai Deleanu — PiteștiFoto ilustrativă

Centrul rezidențial persoane vârstnice Altmed Nursing Ioan Budai Deleanu

Pitești, jud. Argeș

45 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul rezidențial AltmedNursing Ioan Budai Deleanu oferă seniorilor îngrijire de calitate și mediu sigur.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul de îngrijire Bunicuța Roza — IteștiFoto ilustrativă

Centrul de îngrijire Bunicuța Roza

Itești, jud. Bacău

32 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul de îngrijire Bunicuța Roza oferă seniorilor îngrijire de calitate într-un mediu sigur și confortabil.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice Foieni — Foieni

Cămin pentru persoane vârstnice Foieni

Foieni, jud. Satu Mare

56 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice Foieni - Mediu sigur și servicii de îngrijire adaptate la Căminul din Foieni.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin Sfânta Ecaterina — Afumați

Cămin Sfânta Ecaterina

Afumați, jud. Ilfov

95 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin Sfânta Ecaterina - Îngrijire premium pentru vârstnici, într-un mediu sigur, prietenos și confortabil.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin Sfinții Martiri Brâncoveni — Tătărăștii de JosFoto ilustrativă

Cămin Sfinții Martiri Brâncoveni

Tătărăștii de Jos, jud. Teleorman

44 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin cu 44 de locuri operat de Asociația Mană Cerească, în Tătărăștii de Jos, jud. Teleorman. Oferă îngrijire și asistență zilnică pentru persoane vârstnice.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin vârstnici Fileo — Salonta

Cămin vârstnici Fileo

Salonta, jud. Cluj

30 locuri

Îngrijire rezidențială

"Căminul Fileo oferă servicii premium de îngrijire într-un mediu prietenos și sigur pentru seniori."

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Sfântul Ștefan — Piatra-NeamțFoto ilustrativă

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Sfântul Ștefan

Piatra-Neamț, jud. Neamț

35 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul rezidențial Sfântul Ștefan oferă seniorilor îngrijire de calitate într-un mediu sigur și confortabil.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin de bătrâni Sfântul Martin — OradeaFoto ilustrativă

Cămin de bătrâni Sfântul Martin

Oradea, jud. Bihor

35 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin de bătrâni Sfântul Martin oferă seniorilor îngrijire personalizată și asistență medicală de calitate.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centru rezidențial pentru îngrijire persoane vârstnice Sfinţii Voievozi — MoineștiFoto ilustrativă

Centru rezidențial pentru îngrijire persoane vârstnice Sfinţii Voievozi

Moinești, jud. Bacău

90 locuri

Îngrijire rezidențială

Centru rezidențial Sfinţii Voievozi oferă seniorilor îngrijire de calitate într-un mediu sigur.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul Casa Ana — LenauheimFoto ilustrativă

Căminul Casa Ana

Lenauheim, jud. Timiș

54 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin cu 54 de locuri în Lenauheim, jud. Timiș. Oferă cazare și îngrijire permanentă într-un cadru liniștit și bine organizat.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice La conac — Piatra-NeamțFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice La conac

Piatra-Neamț, jud. Neamț

27 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin cu 27 de locuri operat de Societatea de Psihogeriatrie. Oferă îngrijire specializată pentru persoane vârstnice în Pîngărați, jud. Neamț.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice Brădet — BunteștiFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice Brădet

Buntești, jud. Bihor

30 locuri

Îngrijire rezidențială

“Cămin pentru vârstnici Brădet: Îngrijire premium, asistență medicală și activități recreative într-un mediu sigur.”

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Casa bunicilor de la Văratec — AgapiaFoto ilustrativă

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Casa bunicilor de la Văratec

Agapia, jud. Neamț

19 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Casa bunicilor de la Văratec - Mediu sigur și familial la Casa bunicilor de la Văratec.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin de bătrâni Senioren Haus Betel Șelimbăr — Șelimbăr

Cămin de bătrâni Senioren Haus Betel Șelimbăr

Șelimbăr, jud. Sibiu

84 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin de bătrâni Senioren Haus Betel Șelimbăr - Siguranță, confort și îngrijire completă la Senioren Haus Betel Șelimbăr.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →