Cămine de bătrâni
674 cămine de bătrâni din România: recuperare post-operatorie, îngrijire alzheimer / demență, îngrijire medicală permanentă, îngrijire paliativă, îngrijire persoane cu dizabilități, îngrijire rezidențială, îngrijire temporară

Cămin pentru persoane vârstnice
Surani, jud. Cluj
20 locuri
Cămin pentru persoane vârstnice - Îngrijire personalizată într-un mediu sigur și confortabil pentru seniorii dragi.

Centrul rezidențial pentru seniori Reședința Bunicilor
Municipiul București, jud. București
110 locuri
Reședința Bunicilor: îngrijire premium pentru seniori într-un mediu sigur și familial.
Foto ilustrativăCămin de bătrâni Sfântul Martin
Oradea, jud. Bihor
35 locuri
Cămin de bătrâni Sfântul Martin oferă seniorilor îngrijire personalizată și asistență medicală de calitate.
Foto ilustrativăCămin pentru persoane vârstnice - Săcele
Săcele, jud. Brașov
19 locuri
Cămin pentru persoane vârstnice - Săcele: îngrijire personalizată într-un mediu sigur, confortabil și familial.
Foto ilustrativăCăminul pentru persoane vârstnice Fișer
Rupea, jud. Sibiu
25 locuri
Căminul pentru persoane vârstnice Fișer - Atmosferă familială și siguranță pentru seniori la Căminul Fișer.
Foto ilustrativăCentrul rezidențial pentru persoane vârstnice Casa de odihnă
Voluntari, jud. București
24 locuri
Casa de odihnă: servicii de îngrijire premium pentru seniori într-un mediu modern și sigur.
Foto ilustrativăCămin pentru persoane vârstnice Cinque Stelle Residence
Tulucești, jud. Galați
29 locuri
Cămin pentru persoane vârstnice Cinque Stelle Residence - Cinque Stelle Residence oferă seniorilor îngrijire premium într-un mediu modern și confortabil.
Foto ilustrativăCentrul rezidențial pentru vârstnici speranță și viață
Teaca, jud. Bistrița-Năsăud
20 locuri
“Centrul rezidențial pentru vârstnici Speranță și Viață: îngrijire de calitate, mediu sigur și confortabil.”
Foto ilustrativăCăminul de bătrâni Remeți
Bulz, jud. Bihor
25 locuri
“Căminul de bătrâni Remeți: Îngrijire dedicată pentru vârstnici, asistență medicală și activități recreative.”
Foto ilustrativăCentrul rezidențial pentru persoane vârstnice cu nevoi speciale Sfântul Filaret cel Milostiv
Târlișua, jud. Bistrița-Năsăud
31 locuri
Centrul Sfântul Filaret cel Milostiv - îngrijire specializată pentru seniorii cu nevoi speciale într-un mediu sigur.
Foto ilustrativăCămin de bătrâni
Municipiul București, jud. București
30 locuri
Cămin de bătrâni: îngrijire personalizată și respect într-un mediu sigur și familial.
Foto ilustrativăCăminul pentru persoane adulte și vârstnice
Anina, jud. Caraș-Severin
48 locuri
"Căminul pentru persoane adulte și vârstnice oferă servicii de calitate pentru o viață demnă și confortabilă."

Ansamblul rezidențial de îngrijire și asistență socială pentru persoane vârstnice Moșia Bunicilor -
Municipiul București, jud. București
70 locuri
Moșia Bunicilor - Casa Sălcii: servicii de calitate și îngrijire personalizată pentru seniori.

Căminul pentru persoane vârstnice Sfânta Teodora
Brașov, jud. Brașov
17 locuri
Căminul Sfânta Teodora: îngrijire personalizată pentru seniori într-un mediu sigur, cald și confortabil.
Foto ilustrativăCentru rezidențial pentru persoane vârstnice Cuvioasa Parascheva Măgura
Măgura, jud. Bacău
41 locuri
Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Cuvioasa Parascheva Măgura oferă îngrijire de calitate.
Foto ilustrativăCămin pentru persoane vârstnice Casa Filadelfia Alba Iulia
Alba Iulia, jud. Alba
16 locuri
Căminul Casa Filadelfia din Alba Iulia oferă îngrijire excelentă într-un mediu familial și sigur.
Foto ilustrativăCămin pentru persoane vârstnice Diakonos
Păsăreni, jud. Mureș
39 locuri
Cămin pentru persoane vârstnice Diakonos - Îngrijire personalizată și mediu familial la Cămin Diakonos.
Foto ilustrativăCămin pentru persoane vârstnice Siloam
Almașu, jud. Sălaj
45 locuri
Cămin pentru persoane vârstnice Siloam - Îngrijire completă și respect pentru seniori la Căminul Siloam.

Căminul de vârstnici Casa Criss - Rază de Soare
Turda, jud. Cluj
15 locuri
"La Casa Criss - Rază de Soare, oferim seniorilor îngrijire personalizată și o atmosferă prietenoasă."
Foto ilustrativăCăminul pentru îngrijire persoane vârstnice
Surduc, jud. Sălaj
22 locuri
Căminul pentru îngrijire persoane vârstnice - Confort și siguranță pentru vârstnici la Căminul pentru îngrijire persoane vârstnice.

Cămin pentru persoane vârstnice Acasă 2
Ciorogârla, jud. Ilfov
28 locuri
Cămin pentru persoane vârstnice Acasă 2 - Acasă 2 oferă seniorilor confort, siguranță și îngrijire personalizată într-un mediu prietenos.
Foto ilustrativăCămin pentru persoane vârstnice Sfântul Gabriel
Vetiș, jud. Satu Mare
17 locuri
Cămin pentru persoane vârstnice Sfântul Gabriel - Mediu familial și îngrijire completă la Sfântul Gabriel.
Foto ilustrativăCăminul pentru persoane vârstnice Silver
Borș, jud. Bihor
92 locuri
“Cămin pentru vârstnici Petreu: Îngrijire dedicată, asistență medicală și confort într-un mediu prietenos.”
Foto ilustrativăCămin de îngrijire pentru persoane vârstnice Casa Gurban
Șiria, jud. Arad
13 locuri
Casa Gurban oferă îngrijire de înaltă calitate într-un mediu familial și sigur pentru seniori.