Cămine de bătrâni
674 cămine de bătrâni din România: recuperare post-operatorie, îngrijire alzheimer / demență, îngrijire medicală permanentă, îngrijire paliativă, îngrijire persoane cu dizabilități, îngrijire rezidențială, îngrijire temporară
Foto ilustrativăCămin pentru persoane vârstnice
Apold, jud. Mureș
20 locuri
Cămin pentru persoane vârstnice - Confort, siguranță și respect pentru seniori la Cămin pentru persoane vârstnice.
Foto ilustrativăCentrul rezidențial pentru persoane vârstnice Nikolas
Costinești, jud. Constanța
40 locuri
Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Nikolas - Nikolas, căminul perfect pentru seniori, cu servicii personalizate și facilități moderne.

Cămin pentru persoane vârstnice Casa Sfântul Andrei
Municipiul București, jud. București
29 locuri
Cămin pentru persoane vârstnice Casa Sfântul Andrei: îngrijire completă și respect pentru seniori.

Căminul pentru persoane vârstnice Lazu
Agigea, jud. Constanța
53 locuri
Căminul pentru persoane vârstnice Lazu - Lazu oferă un mediu sigur și confortabil seniorilor, cu îngrijire personalizată de înaltă calitate.

Cămin de bătrâni privat Geronto Life Med
Municipiul București, jud. București
30 locuri
Cămin de bătrâni privat Geronto Life Med oferă îngrijire premium, confort și siguranță pentru seniori.
Foto ilustrativăCămin de vârstnici
Târgu Mureș, jud. Mureș
56 locuri
Cămin de vârstnici - Confort, siguranță și îngrijire de calitate la Cămin de vârstnici.
Foto ilustrativăCămin pentru persoane vârstnice
Petrești, jud. Satu Mare
30 locuri
Cămin pentru persoane vârstnice - Servicii de îngrijire personalizată într-un mediu sigur și prietenos.

Cămin pentru persoane vârstnice
Sarmașu, jud. Cluj
27 locuri
Cămin pentru persoane vârstnice oferă îngrijire dedicată, siguranță și confort într-un mediu prietenos.
Foto ilustrativăCămin pentru persoane vârstnice
Sântana de Mureș, jud. Mureș
34 locuri
Cămin pentru persoane vârstnice - Mediu cald și servicii de îngrijire adaptate la Cămin pentru persoane vârstnice.
Foto ilustrativăCămin pentru persoane vârstnice Oiejdea
Galda de Jos, jud. Alba
18 locuri
Îngrijire de calitate pentru vârstnici la Căminul Oiejdea, județul Alba.
Foto ilustrativăCămin pentru persoane vârstnice Brădet
Buntești, jud. Bihor
30 locuri
“Cămin pentru vârstnici Brădet: Îngrijire premium, asistență medicală și activități recreative într-un mediu sigur.”
Foto ilustrativăCentrul de îngrijire bătrâni Sfântul Gabriel
Satu Mare, jud. Satu Mare
50 locuri
Centrul de îngrijire bătrâni Sfântul Gabriel - Îngrijire de calitate și respect pentru seniori la Sfântul Gabriel.
Foto ilustrativăCentrul rezidențial pentru persoane vârstnice Ștefan
Girov, jud. Bacău
29 locuri
Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Ștefan oferă seniorilor îngrijire de calitate și un mediu sigur.

Cămin pentru persoane vârstnice Sfântul Nectarie
Topoloveni, jud. Argeș
27 locuri
Căminul pentru persoane vârstnice Sfântul Nectarie din Topoloveni: îngrijire premium, confort și respect.

Cămin pentru persoane vârstnice Affinity Life Care Domenii Plaza
Municipiul București, jud. București
78 locuri
Affinity Life Care Domenii Plaza: îngrijire de top pentru seniori într-un mediu modern și sigur.
Foto ilustrativăCămin Casa noastră
Alba Iulia, jud. Alba
20 locuri
Căminul Casa Noastră oferă îngrijire profesionistă și un mediu familial pentru seniori în Alba.
Foto ilustrativăCăminul de vârstnici Casa Humana
Cluj-Napoca, jud. Cluj
14 locuri
"Căminul Casa Humana oferă seniorilor îngrijire de calitate, confort și activități recreative variate."
Foto ilustrativăCăminul pentru persoane vârstnice Dumbrava
Unirea, jud. Alba
50 locuri
Căminul Dumbrava: îngrijire premium pentru vârstnici într-un mediu liniștit și sigur în Sibiu.
Foto ilustrativăCentrul rezidențial pentru bătrâni și persoane cu nevoi speciale
Vama, jud. Suceava
60 locuri
Centrul rezidențial pentru bătrâni și persoane cu nevoi speciale - Îngrijire completă și siguranță la Centrul rezidențial pentru bătrâni și persoane cu nevoi speciale.

Centrul de îngrijire persoane vârstnice Camin Santa Maria 3
Pantelimon, jud. Ilfov
26 locuri
Centrul de îngrijire persoane vârstnice corp 3 - Camin Santa Maria 3 oferă seniorilor siguranță, confort și servicii premium de îngrijire personalizată.

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Casa Dora
Arad, jud. Arad
22 locuri
Centrul rezidențial Casa Dora oferă îngrijire profesională și un mediu sigur și confortabil pentru seniori.
Foto ilustrativăCentrul social Simion și Ana
Pojejena, jud. Caraș-Severin
28 locuri
"Centrul social Simion și Ana oferă servicii de îngrijire completă și suport pentru seniori într-un mediu sigur."
Foto ilustrativăCămin de bătrâni Gherghiței
Municipiul București, jud. București
30 locuri
Cămin de bătrâni Gherghiței: confort, siguranță și îngrijire personalizată pentru seniori.
Foto ilustrativăCămin pentru persoane vârstnice La Crispa
Supuru de Jos, jud. Satu Mare
10 locuri
Cămin pentru persoane vârstnice La Crispa - Îngrijire profesională și confort pentru seniori la Căminul La Crispa.