Cămine de bătrâni
674 cămine de bătrâni din România: recuperare post-operatorie, îngrijire alzheimer / demență, îngrijire medicală permanentă, îngrijire paliativă, îngrijire persoane cu dizabilități, îngrijire rezidențială, îngrijire temporară

Cămin pentru persoane vârstnice
Sălard, jud. Bihor
44 locuri
“Cămin pentru vârstnici Sălard: îngrijire specializată, confort și atenție continuă pentru seniori.”

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Sfinții Zaharia și Elisabeta
Corbeanca, jud. Ilfov
40 locuri
Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Sfinții Zaharia și Elisabeta - Mediu sigur și îngrijire completă la Centrul Sfinții Zaharia și Elisabeta.
Foto ilustrativăCămin persoane vârstnice Meden Sunrise
Șendreni, jud. Galați
32 locuri
Cămin persoane vârstnice Meden Sunrise - Meden Sunrise oferă seniorilor îngrijire personalizată, confort și siguranță într-un mediu modern.
Foto ilustrativăCămin de bătrâni
Municipiul București, jud. București
24 locuri
Cămin de bătrâni: respect, confort și servicii premium pentru seniori într-un mediu sigur.

Centrul rezidențial pentru vârstnici Casa Nikodemus
Sânpetru, jud. Brașov
34 locuri
Casa Nikodemus: îngrijire premium pentru seniori într-un mediu sigur, confortabil și familial.
Foto ilustrativăCămin pentru persoane vârstnice
Căianu, jud. Cluj
18 locuri
"Cămin pentru persoane vârstnice oferă îngrijire completă într-un mediu sigur și confortabil pentru seniori."

Casa Tulipan - Centrul de îngrijire și asistență pentru persoane vârstnice
Aluniș, jud. Mureș
50 locuri
Casa Tulipan - Centrul de îngrijire și asistență pentru persoane vârstnice - Îngrijire profesională și mediu cald la Casa Tulipan.

Căminul de bătrâni Casa Speranței
Șimnicu de Sus, jud. Dolj
64 locuri
Căminul de bătrâni Casa Speranței - Casa Speranței, locul ideal pentru seniori, oferă confort, siguranță și îngrijire de calitate.
Foto ilustrativăCentru de îngrijire și suport pentru persoane vârstnice Casa Zorilor
Municipiul București, jud. București
21 locuri
Casa Zorilor: servicii de calitate pentru seniori într-un mediu prietenos și modern.
Foto ilustrativăCămin pentru persoane vârstnice Sorel și Sorela
Sângeorgiu de Mureș, jud. Mureș
31 locuri
Cămin pentru persoane vârstnice Sorel și Sorela - Atmosferă familială și îngrijire profesională la Căminul Sorel și Sorela.
Foto ilustrativăAșezământ Pentru Bătrâni
Breaza, jud. Buzău
38 locuri
"Așezământ pentru bătrâni - servicii de îngrijire personalizată pentru vârstnici într-un mediu sigur și prietenos."

Centrul pentru îngrijirea bătrânilor Casa Maria Ștefania
Giulvăz, jud. Timiș
20 locuri
Centrul pentru îngrijirea bătrânilor Casa Maria Ștefania oferă servicii premium într-un mediu sigur și modern.
Foto ilustrativăCămin pentru persoane vârstnice
Baia Mare, jud. Maramureș
20 locuri
Cămin pentru persoane vârstnice - Siguranță, confort și atenție pentru cei dragi la Cămin pentru persoane vârstnice.
Foto ilustrativăCentrul de îngrijire și recuperare Doctor Ion
Municipiul București, jud. București
59 locuri
Centrul de îngrijire și recuperare Doctor Ion: sănătate și confort pentru seniori într-un mediu primitor.
Foto ilustrativăCentru pentru persoane vârstnice - Haleş, nr. 254 A, pavilion II
Tisău, jud. Buzău
97 locuri
"Centru pentru persoane vârstnice Haleș, pavilion II - servicii de îngrijire complete pentru seniori."
Foto ilustrativăCămin pentru persoane vârstnice - Săcele
Săcele, jud. Brașov
19 locuri
Cămin pentru persoane vârstnice - Săcele: îngrijire personalizată într-un mediu sigur, confortabil și familial.
Foto ilustrativăCentrul rezidențial pentru persoane vârstnice
Pângarați, jud. Neamț
25 locuri
Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice - Siguranță și servicii complete de îngrijire la Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice.
Foto ilustrativăCămin pentru persoane vârstnice Voineasa
Municipiul București, jud. București
16 locuri
Voineasa: îngrijire completă pentru seniori într-un mediu liniștit și sigur.

Căminul pentru persoane vârstnice Povestirile bunicilor
Mărgineni, jud. Bacău
45 locuri
Căminul pentru persoane vârstnice Povestirile Bunicilor oferă îngrijire de calitate într-un mediu sigur.
Foto ilustrativăCămin pentru persoane vârstnice Jichișu de Jos
Jichișu de Jos, jud. Cluj
34 locuri
"Căminul din Jichișu de Jos oferă îngrijire personalizată și confort seniorilor într-un mediu prietenos."
Foto ilustrativăCentrul rezidențial de asistență socială cu cazare Senior Home
Craiova, jud. Dolj
18 locuri
Centrul rezidențial de asistență socială cu cazare Senior Home - Senior Home oferă siguranță și îngrijire adaptată nevoilor seniorilor într-un spațiu prietenos.
Foto ilustrativăAgape Care Center
Jilava, jud. Ilfov
183 locuri
Cel mai mare centru rezidențial din Ilfov, cu 183 de locuri în Jilava. Oferă servicii complete de îngrijire pentru persoane vârstnice.
Foto ilustrativăCămin pentru îngrijire persoane vârstnice Seniore Zefirului
Municipiul București, jud. București
19 locuri
Seniore Zefirului: îngrijire completă și respect pentru seniori într-un mediu sigur.

Căminul pentru persoane vârstnice Sfânta Teodora
Brașov, jud. Brașov
17 locuri
Căminul Sfânta Teodora: îngrijire personalizată pentru seniori într-un mediu sigur, cald și confortabil.