Cămine de bătrâni
674 cămine de bătrâni din România: recuperare post-operatorie, îngrijire alzheimer / demență, îngrijire medicală permanentă, îngrijire paliativă, îngrijire persoane cu dizabilități, îngrijire rezidențială, îngrijire temporară

Cămin pentru persoane vârstnice
Ciurila, jud. Cluj
51 locuri
"Casa Cristiana asigură servicii premium și confort seniorilor într-un mediu sigur."
Foto ilustrativăCăminul de bătrâni Casa cu Magnolii
Săbăreni, jud. Giurgiu
15 locuri
Căminul de bătrâni Casa cu Magnolii - Casa cu Magnolii oferă seniorilor un mediu prietenos și îngrijire personalizată într-un cadru modern.

Centrul rezidențial de îngrijire și asistență pentru persoane vârstnice Saflora Heim
Sântana de Mureș, jud. Mureș
10 locuri
Centrul rezidențial de îngrijire și asistență pentru persoane vârstnice Saflora Heim - Siguranță și respect la Centrul Saflora Heim. Îngrijire personalizată și profesională.
Foto ilustrativăCămin de bătrâni
Municipiul București, jud. București
24 locuri
Cămin de bătrâni: respect, confort și servicii premium pentru seniori într-un mediu sigur.
Foto ilustrativăCentrul de rezidență Casa Bunicilor
Ovidiu, jud. Constanța
44 locuri
Centrul de rezidență Casa Bunicilor - Casa Bunicilor, locul ideal pentru seniori, oferă îngrijire profesională și confort deplin.
Foto ilustrativăCămin pentru persoane vârstnice
Florești, jud. Cluj
25 locuri
"Cămin pentru persoane vârstnice - îngrijire completă și suport personalizat într-un mediu sigur și confortabil."
Foto ilustrativăCasa pentru bătrâni Sfânta Treime
Glimboca, jud. Caraș-Severin
60 locuri
"La Casa pentru bătrâni Sfânta Treime seniorii primesc îngrijire completă într-un mediu sigur și confortabil."
Foto ilustrativăCămin pentru persoane vârstnice - Vasiliada
Oradea, jud. Bihor
36 locuri
Cămin pentru persoane vârstnice - Vasiliada oferă seniorilor îngrijire de calitate și asistență medicală specializată.
Foto ilustrativăCăminul de bătrâni Sfântul Ioan cel Nou Suceava
Suceava, jud. Suceava
85 locuri
Cămin cu 85 de locuri în municipiul Suceava, administrat de o fundație umanitară cu tradiție. Oferă îngrijire permanentă și condiții bune de cazare.
Foto ilustrativăCentrul rezidențial de îngrijire pentru persoane vârstnice
Viziru, jud. Brăila
22 locuri
Centrul rezidențial de îngrijire pentru persoane vârstnice: mediu sigur și îngrijire personalizată.
Foto ilustrativăCămin pentru persoane vârstnice Casa Aurora
Constanța, jud. Constanța
24 locuri
Cămin pentru persoane vârstnice Casa Aurora - Casa Aurora oferă seniorilor un mediu sigur, confortabil și îngrijire personalizată.
Foto ilustrativăElite Haven
Voluntari, jud. Ilfov
37 locuri
Centru rezidențial modern cu 37 de locuri în Voluntari, jud. Ilfov. Oferă servicii de îngrijire pentru seniori într-un mediu confortabil, aproape de București.
Foto ilustrativăCămin pentru persoane vârstnice Zenobia
Târgu Secuiesc, jud. Covasna
70 locuri
Cămin pentru persoane vârstnice Zenobia - Zenobia oferă seniorilor îngrijire de calitate într-un mediu confortabil și prietenos.
Foto ilustrativăCăminul pentru persoane vârstnice Topliceni
Topliceni, jud. Buzău
40 locuri
"Căminul Topliceni oferă servicii de îngrijire personalizate pentru seniori într-un mediu sigur și confortabil."

Centrul rezidențial de asistență socială cu cazare Senior Help
Craiova, jud. Dolj
40 locuri
Centrul rezidențial de asistență socială cu cazare Senior Help - Senior Help oferă seniorilor îngrijire premium într-un mediu confortabil și modern.
Foto ilustrativăCentrul rezidențial persoane vârstnice Casa Seniorilor
Arad, jud. Arad
10 locuri
Centrul rezidențial CasaSeniorilor oferă seniorilor îngrijire profesională și un mediu confortabil.
Foto ilustrativăCăminul pentru persoane vârstnice Sfânta Maria
Botiz, jud. Satu Mare
47 locuri
Căminul pentru persoane vârstnice Sfânta Maria - Atmosferă familială și servicii de calitate la Căminul Sfânta Maria.

Căminul bunicilor Confidence
Mihăilești, jud. Ilfov
60 locuri
Căminul bunicilor Confidence - Grijă și confort pentru seniori la Căminul bunicilor Confidence. Mediu familial și dedicare.

Centrul rezidențial Sf. Ecaterina
Tulcea, jud. Tulcea
53 locuri
Centrul rezidențial Sf. Ecaterina oferă îngrijire de calitate și confort seniorilor într-un mediu modern.

Cămin pentru persoane vârstnice La bunici
Giroc, jud. Timiș
20 locuri
Cămin pentru persoane vârstnice La bunici oferă un mediu familial, cald și servicii complete pentru vârstnici.
Foto ilustrativăCămin pentru persoane vârstnice - Săcele
Săcele, jud. Brașov
19 locuri
Cămin pentru persoane vârstnice - Săcele: îngrijire personalizată într-un mediu sigur, confortabil și familial.
Foto ilustrativăCămin pentru persoane vârstnice Vărădia de Mureș
Vărădia de Mureș, jud. Arad
14 locuri
Căminul pentru persoane vârstnice Vărădia de Mureș oferă îngrijire profesională și mediu familial.
Foto ilustrativăCentru rezidențial pentru persoane vârstnice Seniors Residence
Snagov, jud. Ilfov
34 locuri
Centru rezidențial pentru persoane vârstnice Seniors Residence - Îngrijire de top pentru seniori la Seniors Residence. Mediu sigur și confortabil.
Foto ilustrativăCămin de bătrâni Casa Geron
Municipiul București, jud. București
56 locuri
Casa Geron: confort și îngrijire personalizată pentru seniori într-un mediu sigur.