Cămine de bătrâni
674 cămine de bătrâni din România: recuperare post-operatorie, îngrijire alzheimer / demență, îngrijire medicală permanentă, îngrijire paliativă, îngrijire persoane cu dizabilități, îngrijire rezidențială, îngrijire temporară

Cămin pentru persoane vârstnice
Sălard, jud. Bihor
44 locuri
“Cămin pentru vârstnici Sălard: îngrijire specializată, confort și atenție continuă pentru seniori.”
Foto ilustrativăCentru rezidențial pentru îngrijire persoane vârstnice Sfinţii Voievozi
Moinești, jud. Bacău
90 locuri
Centru rezidențial Sfinţii Voievozi oferă seniorilor îngrijire de calitate într-un mediu sigur.
Foto ilustrativăCentrul de rezidență pentru vârstnici Bunul Păstor Moinești
Moinești, jud. Bacău
24 locuri
Centrul de rezidență pentru vârstnici Bunul Păstor Moinești oferă îngrijire premium într-un mediu sigur și confortabil pentru seniori.
Foto ilustrativăCăminul pentru persoane vârstnice Sf. Mucenița Irina
Sibiu, jud. Sibiu
14 locuri
Căminul pentru persoane vârstnice Sf. Mucenița Irina - Respect și îngrijire completă la Căminul Sf. Mucenița Irina.

Centrul Casa Seniorilor Zamfira
Lipănești, jud. Prahova
40 locuri
Centrul Casa Seniorilor Zamfira - Atmosferă familială și îngrijire personalizată la Casa Seniorilor Zamfira.

Căminul de bătrâni Sfântul Ilie - Ghencea
Municipiul București, jud. București
24 locuri
Sfântul Ilie - Ghencea: servicii complete pentru o viață liniștită și demnă pentru seniori.

Căminul pentru persoane vârstnice Empathy
Domnești, jud. București
30 locuri
Empathy: servicii premium pentru seniori într-un mediu modern, sigur și prietenos.
Foto ilustrativăCămin pentru persoane vârstnice Ațel
Ațel, jud. Sibiu
30 locuri
Cămin pentru persoane vârstnice Ațel - Mediu cald și sigur pentru seniori la Căminul din Ațel.
Foto ilustrativăCăminul de bătrâni Paula Grasi
Dumbrăvița, jud. Timiș
20 locuri
Căminul de bătrâni Paula Grasi oferă condiții excelente și servicii dedicate seniorilor cu respect și grijă.
Foto ilustrativăCăminul Acasă e la noi
Teremia Mare, jud. Timiș
12 locuri
Cămin cu 12 locuri în Teremia Mare, jud. Timiș. Oferă îngrijire într-un mediu familial, cu atenție personalizată.

Centrul rezidențial pentru vârstnici Enayati Home
Municipiul București, jud. București
51 locuri
Senior City: respect, îngrijire personalizată și confort pentru seniori într-un mediu modern.
Foto ilustrativăCămin pentru persoane vârstnice
Baia Mare, jud. Maramureș
30 locuri
Cămin pentru persoane vârstnice - Îngrijire personalizată și mediu sigur la Cămin pentru persoane vârstnice.
Foto ilustrativăCentru rezidențial pentru persoane vârstnice
Râmnicu Vâlcea, jud. Vâlcea
47 locuri
Centru rezidențial pentru persoane vârstnice oferă îngrijire personalizată și un mediu modern și sigur.
Foto ilustrativăCămin de bătrâni Amici Pentru Bunici
Municipiul București, jud. București
35 locuri
Cămin de bătrâni Amici Pentru Bunici: îngrijire premium într-un mediu sigur și familial.
Foto ilustrativăCentru rezidențial pentru persoane vârstnice Căminul nostru
Zărnești, jud. Brașov
22 locuri
Centru rezidențial pentru persoane vârstnice Căminul nostru: îngrijire premium, într-un mediu sigur și familial.
Foto ilustrativăCămin pentru persoane vârstnice Casa de bătrâni Darna
Biharia, jud. Bihor
9 locuri
Cămin pentru persoane vârstnice Casa de bătrâni Darna oferă seniorilor îngrijire de calitate într-un mediu prietenos.

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Casa mea Eden
Șoimi, jud. Bihor
24 locuri
Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Casa mea Eden oferă seniorilor îngrijire de calitate și asistență medicală specializată.
Foto ilustrativăCămin pentru persoane vârstnice Casa Luxury
Comănești, jud. Bacău
50 locuri
Căminul pentru persoane vârstnice Casa Luxury oferă seniorilor îngrijire de calitate într-un mediu sigur și confortabil.
Foto ilustrativăCăminul de bătrâni Sf. Maria
Popești Leordeni, jud. Ilfov
40 locuri
Căminul de bătrâni Sf. Maria - Atmosferă caldă, îngrijire empatică și servicii premium pentru seniori.
Foto ilustrativăCămin pentru seniori Târgu Jiu
Târgu Jiu, jud. Gorj
26 locuri
Cămin pentru seniori Târgu Jiu - Căminul Târgu Jiu oferă seniorilor confort, siguranță și îngrijire personalizată de calitate.
Foto ilustrativăCăminul de Seniori Sf. Mina
Craiova, jud. Dolj
120 locuri
Căminul de Seniori Sf. Mina - Sf. Mina oferă seniorilor confort, siguranță și îngrijire personalizată într-un mediu modern.

Căminul de bătrâni Căsuța cu bunici
Vânători, jud. Galați
35 locuri
Căminul de bătrâni Căsuța cu bunici - Căsuța cu bunici, un loc prietenos pentru seniori, oferă confort și îngrijire personalizată.
Foto ilustrativăCămin de bătrâni 4Generații Eminescu
Municipiul București, jud. București
37 locuri
Cămin de bătrâni 4Generații Eminescu: îngrijire de calitate pentru seniori într-un mediu confortabil și sigur.
Foto ilustrativăCămin pentru persoane vârstnice
Oradea, jud. Bihor
57 locuri
Cămin pentru persoane vârstnice oferă seniorilor îngrijire de calitate și asistență medicală specializată.