Cămine de bătrâni
674 cămine de bătrâni din România: recuperare post-operatorie, îngrijire alzheimer / demență, îngrijire medicală permanentă, îngrijire paliativă, îngrijire persoane cu dizabilități, îngrijire rezidențială, îngrijire temporară

Cămin pentru persoane vârstnice
Bistrița, jud. Cluj
52 locuri
Cămin pentru persoane vârstnice oferă servicii complete, activități sociale și asistență medicală permanentă.
Foto ilustrativăCăminul pentru persoane vârstnice
Târgoviște, jud. Dâmbovița
26 locuri
Căminul pentru persoane vârstnice - Căminul oferă seniorilor un mediu sigur, confortabil și îngrijire personalizată de calitate.
Foto ilustrativăCentrul rezidențial pentru persoane vârstnice Finția
Eforie Sud, jud. Constanța
40 locuri
Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Finția - Finția, centrul modern pentru seniori, asigură confort, siguranță și îngrijire de calitate.
Foto ilustrativăCentrul rezidențial Sarai Senior
Bucov, jud. Prahova
44 locuri
Centru rezidențial cu 44 de locuri în Bucov, lângă Ploiești. Oferă servicii de îngrijire în mediul rural, cu acces facil la facilitățile urbane.
Foto ilustrativăCămin pentru persoane vârstnice Sfântul Spiridon
Poiana Teiului, jud. Neamț
40 locuri
Cămin pentru persoane vârstnice Sfântul Spiridon - Îngrijire personalizată și mediu prietenos la Căminul Sfântul Spiridon.

Căminul bunicilor Confidence
Mihăilești, jud. Ilfov
60 locuri
Căminul bunicilor Confidence - Grijă și confort pentru seniori la Căminul bunicilor Confidence. Mediu familial și dedicare.
Foto ilustrativăCentrul rezidențial pentru persoane vârstnice Casa Alegria
Ploiești, jud. Prahova
24 locuri
Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Casa Alegria - Îngrijire completă și mediu prietenos la Casa Alegria.
Foto ilustrativăCămin pentru seniori Schwabenhause
Lenauheim, jud. Timiș
98 locuri
Cămin pentru seniori Schwabenhause - un mediu familial cu servicii dedicate pentru seniori.

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice - Cămin de bătrâni
Pașcani, jud. Iași
96 locuri
Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice - Cămin de bătrâni - Oferă îngrijire personalizată și confort într-un mediu sigur și prietenos.
Foto ilustrativăAșezământul Sfântul Nicolae
Tătărăștii de Jos, jud. Teleorman
24 locuri
Cămin cu 24 de locuri în Tătărăștii de Jos, jud. Teleorman. Oferă îngrijire în mediul rural, într-un cadru familial.
Foto ilustrativăCămin de bătrâni Sfânta Clara
Sânzieni, jud. Harghita
17 locuri
Cămin de bătrâni Sfânta Clara - Sfânta Clara oferă seniorilor siguranță, confort și îngrijire adaptată nevoilor lor.
Foto ilustrativăCămin pentru persoane vârstnice Sorel și Sorela
Sângeorgiu de Mureș, jud. Mureș
31 locuri
Cămin pentru persoane vârstnice Sorel și Sorela - Atmosferă familială și îngrijire profesională la Căminul Sorel și Sorela.
Foto ilustrativăCăminul pentru persoane vârstnice Senior House Royal
Timișoara, jud. Timiș
60 locuri
Căminul pentru persoane vârstnice Senior House Royal oferă îngrijire atentă și un spațiu modern și sigur.
Foto ilustrativăCasa Sfântul Toma Mogoșoaia - centrul rezidențial de îngrijire și asistență persoane vârstnice
Mogoșoaia, jud. Ilfov
17 locuri
Casa Sfântul Toma Mogoșoaia - centrul rezidențial de îngrijire și asistență persoane vârstnice - Sfântul Toma oferă siguranță, confort și servicii premium pentru seniori într-un mediu modern și familial.

Cămin pentru persoane vârstnice
Ciurila, jud. Cluj
51 locuri
"Casa Cristiana asigură servicii premium și confort seniorilor într-un mediu sigur."

Centrul rezidențial de îngrijire și asistență persoane vârstnice Casa Maya
Sibiu, jud. Sibiu
29 locuri
Centrul rezidențial de îngrijire și asistență persoane vârstnice Casa Maya.
Foto ilustrativăAșezământul pentru persoane vârstnice Sfântul Nicolae
Checea, jud. Timiș
12 locuri
Așezământul pentru persoane vârstnice Sfântul Nicolae - Servicii profesionale și siguranță la Sfântul Nicolae.
Foto ilustrativăCămin pentru persoane vârstnice Voineasa
Municipiul București, jud. București
16 locuri
Voineasa: îngrijire completă pentru seniori într-un mediu liniștit și sigur.
Foto ilustrativăCămin pentru persoane vârstnice - Săcele
Săcele, jud. Brașov
19 locuri
Cămin pentru persoane vârstnice - Săcele: îngrijire personalizată într-un mediu sigur, confortabil și familial.
Foto ilustrativăCentrul îngrijire bătrâni Căsuța bunicilor
Timișoara, jud. Timiș
19 locuri
Centrul îngrijire bătrâni Căsuța bunicilor oferă servicii complete, siguranță și o atmosferă familială pentru vârstnici.

Cămin pentru persoane vârstnice Egregoria B
Voluntari, jud. Ilfov
18 locuri
Cămin pentru persoane vârstnice Egregoria B - Îngrijire de calitate și facilități moderne pentru vârstnici.

Vitalitas Senior Center
Snagov, jud. Ilfov
200 locuri
Vitalitas Senior Center - Mediu modern și îngrijire dedicată pentru seniori la Vitalitas Senior Center.
Foto ilustrativăCămin pentru persoane vârstnice Oiejdea
Galda de Jos, jud. Alba
18 locuri
Îngrijire de calitate pentru vârstnici la Căminul Oiejdea, județul Alba.
Foto ilustrativăCămin pentru persoane vârstnice Casa Baron Neumann
Arad, jud. Arad
21 locuri
Centrul rezidențial Casa BaronNeumann oferă seniorilor îngrijire profesională într-un mediu sigur.