Sari la conținut
SeniorHelp

Cămine de bătrâni

674 cămine de bătrâni din România: recuperare post-operatorie, îngrijire alzheimer / demență, îngrijire medicală permanentă, îngrijire paliativă, îngrijire persoane cu dizabilități, îngrijire rezidențială, îngrijire temporară

Cămin pentru persoane vârstnice — GherăeștiFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice

Gherăești, jud. Neamț

40 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice - Confort și îngrijire profesională pentru seniori la Cămin pentru persoane vârstnice.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin particular pentru bătrâni Sf. Constantin și Elena — CraiovaFoto ilustrativă

Cămin particular pentru bătrâni Sf. Constantin și Elena

Craiova, jud. Dolj

39 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin particular pentru bătrâni Sf. Constantin și Elena - Sf. Constantin și Elena oferă seniorilor confort și îngrijire într-un mediu sigur și prietenos.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul pentru adulți și bătrâni aflați în dificultate cu cazare, Oțelu Roșu — Oțelu RoșuFoto ilustrativă

Centrul pentru adulți și bătrâni aflați în dificultate cu cazare, Oțelu Roșu

Oțelu Roșu, jud. Caraș-Severin

45 locuri

Îngrijire rezidențială

"Centrul din Oțelu Roșu oferă cazare și îngrijire completă pentru seniorii aflați în dificultate."

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Lummy House Cămin Seniori — PantelimonFoto ilustrativă

Lummy House Cămin Seniori

Pantelimon, jud. București

18 locuri

Îngrijire rezidențială

Lummy House: îngrijire premium pentru o viață activă și plăcută într-un mediu sigur.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Omnia — TimișoaraFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice Omnia

Timișoara, jud. Timiș

20 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice Omnia oferă îngrijire profesionistă și activități variate într-un mediu familial.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Casa Fabian — Timișoara

Căminul pentru persoane vârstnice Casa Fabian

Timișoara, jud. Timiș

60 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice Casa Fabian - îngrijire specializată, activități variate și facilități moderne pentru seniori.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin de bătrâni Sfântul Gheorghe şi Sfântul Dumitru - punct de lucru Băneasa — Municipiul București

Cămin de bătrâni Sfântul Gheorghe şi Sfântul Dumitru - punct de lucru Băneasa

Municipiul București, jud. Ilfov

35 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin de bătrâni Sfântul Gheorghe şi Sfântul Dumitru - punct de lucru Băneasa - Băneasa oferă îngrijire premium, confort și siguranță seniorilor într-un mediu familial și modern.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centru de îngrijire pentru persoane vârstnice — BragadiruFoto ilustrativă

Centru de îngrijire pentru persoane vârstnice

Bragadiru, jud. Ilfov

33 locuri

Îngrijire rezidențială

Centru de îngrijire pentru persoane vârstnice - Îngrijire de top și mediu familial la Centru de îngrijire pentru persoane vârstnice.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice Casa Sf. Laurențiu — PantelimonFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice Casa Sf. Laurențiu

Pantelimon, jud. Ilfov

34 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice Casa Sf. Laurențiu - Mediu cald, îngrijire personalizată și siguranță pentru vârstnici.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Empathy — Domnești

Căminul pentru persoane vârstnice Empathy

Domnești, jud. București

30 locuri

Îngrijire rezidențială

Empathy: servicii premium pentru seniori într-un mediu modern, sigur și prietenos.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Casa Mariei - Cămin pentru persoane vârstnice — PaleuFoto ilustrativă

Casa Mariei - Cămin pentru persoane vârstnice

Paleu, jud. Bihor

15 locuri

Îngrijire rezidențială

Casa Mariei - Cămin pentru persoane vârstnice oferă îngrijire completă și asistență medicală seniorilor.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centru de rezidență pentru seniori Trai bun — OtopeniFoto ilustrativă

Centru de rezidență pentru seniori Trai bun

Otopeni, jud. București

50 locuri

Îngrijire rezidențială

Trai bun: servicii premium pentru o viață activă și liniștită într-un mediu sigur pentru seniori.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Venus Senior House — Becicherecu Mic

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Venus Senior House

Becicherecu Mic, jud. Timiș

30 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Venus Senior House - îngrijire completă și respect pentru cei dragi.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin de bătrâni Casa Seniorilor — BacăuFoto ilustrativă

Cămin de bătrâni Casa Seniorilor

Bacău, jud. Bacău

40 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul rezidențial Sfânta Familie din Bacău oferă seniorilor îngrijire de înaltă calitate și un mediu sigur.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul persoane vârstnice Centrul Vârstnicului — Sânnicolau MareFoto ilustrativă

Căminul persoane vârstnice Centrul Vârstnicului

Sânnicolau Mare, jud. Timiș

35 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul persoane vârstnice Centrul Vârstnicului oferă îngrijire completă și activități pentru o viață activă.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Visul Bunicilor — Șag

Căminul pentru persoane vârstnice Visul Bunicilor

Șag, jud. Timiș

80 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice Visul Bunicilor oferă îngrijire atentă și confort seniorilor într-un mediu familial.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice Kardinal Regal Cataleya — ConstanțaFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice Kardinal Regal Cataleya

Constanța, jud. Constanța

65 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice Kardinal Regal Cataleya - Kardinal Regal Cataleya, cămin modern, oferă seniorilor siguranță, confort și activități variate.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul de bătrâni Sfântul Ioan cel Nou Suceava — SuceavaFoto ilustrativă

Căminul de bătrâni Sfântul Ioan cel Nou Suceava

Suceava, jud. Suceava

85 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin cu 85 de locuri în municipiul Suceava, administrat de o fundație umanitară cu tradiție. Oferă îngrijire permanentă și condiții bune de cazare.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Casa Bunul Samaritean — TimișoaraFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice Casa Bunul Samaritean

Timișoara, jud. Timiș

15 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice Casa Bunul Samaritean oferă îngrijire de calitate într-un mediu prietenos și sigur.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul de Îngrijire Bătrâni Sfântul Anton — Popești LeordeniFoto ilustrativă

Centrul de Îngrijire Bătrâni Sfântul Anton

Popești Leordeni, jud. București

28 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul de Îngrijire Bătrâni Sfântul Anton: servicii personalizate pentru seniori într-un mediu sigur.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice Casa cu bunici Filofteia — Cluj-Napoca

Cămin pentru persoane vârstnice Casa cu bunici Filofteia

Cluj-Napoca, jud. Cluj

36 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice Casa cu bunici Filofteia - Casa cu bunici Filofteia, un cămin primitor pentru seniori, cu servicii de calitate.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul Sfânta Sofia — ȘendreniFoto ilustrativă

Căminul Sfânta Sofia

Șendreni, jud. Galați

18 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul Sfânta Sofia - Sfânta Sofia, locul ideal pentru seniori, oferă confort, siguranță și servicii personalizate de calitate.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru seniori Târgu Jiu — Târgu JiuFoto ilustrativă

Cămin pentru seniori Târgu Jiu

Târgu Jiu, jud. Gorj

26 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin pentru seniori Târgu Jiu - Căminul Târgu Jiu oferă seniorilor confort, siguranță și îngrijire personalizată de calitate.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Noua casă I — Municipiul BucureștiFoto ilustrativă

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Noua casă I

Municipiul București, jud. București

25 locuri

Îngrijire rezidențială

Noua casă I: servicii de îngrijire personalizată pentru seniori într-un mediu modern și sigur.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →