Sari la conținut
SeniorHelp

Cămine de bătrâni

674 cămine de bătrâni din România: recuperare post-operatorie, îngrijire alzheimer / demență, îngrijire medicală permanentă, îngrijire paliativă, îngrijire persoane cu dizabilități, îngrijire rezidențială, îngrijire temporară

Cămin pentru persoane vârstnice — ZalăuFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice

Zalău, jud. Sălaj

65 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice - Atmosferă caldă și îngrijire profesională la Cămin pentru persoane vârstnice.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice — Bistrița

Cămin pentru persoane vârstnice

Bistrița, jud. Cluj

52 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice oferă servicii complete, activități sociale și asistență medicală permanentă.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru seniori Târgu Jiu — Târgu JiuFoto ilustrativă

Cămin pentru seniori Târgu Jiu

Târgu Jiu, jud. Gorj

26 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin pentru seniori Târgu Jiu - Căminul Târgu Jiu oferă seniorilor confort, siguranță și îngrijire personalizată de calitate.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin de vârstnici Reședința Tritean — Turda

Cămin de vârstnici Reședința Tritean

Turda, jud. Cluj

25 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin de vârstnici Reședința Tritean - Reședința Tritean, un cămin modern pentru vârstnici, cu servicii de îngrijire de calitate.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centru de îngrijire pentru persoane vârstnice — BragadiruFoto ilustrativă

Centru de îngrijire pentru persoane vârstnice

Bragadiru, jud. Ilfov

33 locuri

Îngrijire rezidențială

Centru de îngrijire pentru persoane vârstnice - Îngrijire de top și mediu familial la Centru de îngrijire pentru persoane vârstnice.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin de bătrâni privat Geronto Life Med — Municipiul București

Cămin de bătrâni privat Geronto Life Med

Municipiul București, jud. București

30 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin de bătrâni privat Geronto Life Med oferă îngrijire premium, confort și siguranță pentru seniori.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Nikolas — CostineștiFoto ilustrativă

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Nikolas

Costinești, jud. Constanța

40 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Nikolas - Nikolas, căminul perfect pentru seniori, cu servicii personalizate și facilități moderne.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Casa Alegria 1 — PloieștiFoto ilustrativă

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Casa Alegria 1

Ploiești, jud. Prahova

17 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Casa Alegria 1 - Siguranță și confort pentru seniori la Casa Alegria 1.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice — SănduleștiFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice

Săndulești, jud. Cluj

45 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice - Confort, siguranță și îngrijire personalizată pentru bătrânii dragi la noi.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice Casa de bătrâni Darna — BihariaFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice Casa de bătrâni Darna

Biharia, jud. Bihor

9 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice Casa de bătrâni Darna oferă seniorilor îngrijire de calitate într-un mediu prietenos.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice Egregoria B — Voluntari

Cămin pentru persoane vârstnice Egregoria B

Voluntari, jud. Ilfov

18 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice Egregoria B - Îngrijire de calitate și facilități moderne pentru vârstnici.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Casa Mariei - Cămin pentru persoane vârstnice — PaleuFoto ilustrativă

Casa Mariei - Cămin pentru persoane vârstnice

Paleu, jud. Bihor

15 locuri

Îngrijire rezidențială

Casa Mariei - Cămin pentru persoane vârstnice oferă îngrijire completă și asistență medicală seniorilor.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice Siloam — AlmașuFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice Siloam

Almașu, jud. Sălaj

45 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice Siloam - Îngrijire completă și respect pentru seniori la Căminul Siloam.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice Good Samaritain — NojoridFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice Good Samaritain

Nojorid, jud. Bihor

35 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice Good Samaritain oferă seniorilor îngrijire de calitate și asistență medicală specializată.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centru rezidențial pentru persoane vârstnice Casa Amurgul Senectuții — Voluntari

Centru rezidențial pentru persoane vârstnice Casa Amurgul Senectuții

Voluntari, jud. Ilfov

24 locuri

Îngrijire rezidențială

Centru rezidențial Casa Amurgul Senectuții - Îngrijire premium pentru vârstnici într-un mediu sigur și prietenos.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice Casa Sf. Laurențiu — PantelimonFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice Casa Sf. Laurențiu

Pantelimon, jud. Ilfov

34 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice Casa Sf. Laurențiu - Mediu cald, îngrijire personalizată și siguranță pentru vârstnici.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin de îngrijire pentru persoane vârstnice Casa Gurban — ȘiriaFoto ilustrativă

Cămin de îngrijire pentru persoane vârstnice Casa Gurban

Șiria, jud. Arad

13 locuri

Îngrijire rezidențială

Casa Gurban oferă îngrijire de înaltă calitate într-un mediu familial și sigur pentru seniori.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Casa de odihnă Pipera — VoluntariFoto ilustrativă

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Casa de odihnă Pipera

Voluntari, jud. București

24 locuri

Îngrijire rezidențială

 

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Iris Bacău — BacăuFoto ilustrativă

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Iris Bacău

Bacău, jud. Bacău

62 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Iris Bacău oferă seniorilor îngrijire de calitate într-un mediu sigur.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin de bătrâni — SnagovFoto ilustrativă

Cămin de bătrâni

Snagov, jud. Ilfov

55 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin de bătrâni - Îngrijire premium pentru seniori într-un mediu sigur, confortabil și prietenos.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice Labonta — SăcădatFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice Labonta

Săcădat, jud. Bihor

10 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice Labonta oferă seniorilor îngrijire de calitate și asistență medicală specializată.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin de bătrâni Povești cu Bunici Dămienești — DămieneștiFoto ilustrativă

Cămin de bătrâni Povești cu Bunici Dămienești

Dămienești, jud. Bacău

40 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul de bătrâni Povești cu Bunici Dămienești oferă seniorilor îngrijire de calitate într-un mediu sigur.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial de asistență socială cu cazare Senior Help — Craiova

Centrul rezidențial de asistență socială cu cazare Senior Help

Craiova, jud. Dolj

40 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul rezidențial de asistență socială cu cazare Senior Help - Senior Help oferă seniorilor îngrijire premium într-un mediu confortabil și modern.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centru rezidențial pentru seniori Casa bunicilor — CristeștiFoto ilustrativă

Centru rezidențial pentru seniori Casa bunicilor

Cristești, jud. Mureș

16 locuri

Îngrijire rezidențială

Centru rezidențial pentru seniori Casa bunicilor - Mediu familial și îngrijire de calitate la Casa bunicilor. Confort și atenție pentru cei dragi.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →