Sari la conținut
SeniorHelp

Cămine de bătrâni

674 cămine de bătrâni din România: recuperare post-operatorie, îngrijire alzheimer / demență, îngrijire medicală permanentă, îngrijire paliativă, îngrijire persoane cu dizabilități, îngrijire rezidențială, îngrijire temporară

Cămin pentru persoane vârstnice — Baia MareFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice

Baia Mare, jud. Maramureș

30 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice - Îngrijire personalizată și mediu sigur la Cămin pentru persoane vârstnice.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Ansamblul rezidențial de îngrijire și asistență socială pentru persoane vârstnice Moșia Bunicilor - — Municipiul București

Ansamblul rezidențial de îngrijire și asistență socială pentru persoane vârstnice Moșia Bunicilor -

Municipiul București, jud. București

52 locuri

Îngrijire rezidențială

Moșia Bunicilor - Casa Nuci: respect și îngrijire premium într-un mediu sigur și confortabil.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice — IlișeștiFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice

Ilișești, jud. Suceava

38 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice - Mediu sigur și îngrijire de calitate pentru seniori la Cămin pentru persoane vârstnice.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul de bătrâni Adina — DobroeștiFoto ilustrativă

Căminul de bătrâni Adina

Dobroești, jud. Ilfov

34 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul de bătrâni Adina - Îngrijire de calitate într-un mediu sigur, confortabil și prietenos pentru seniori.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Elysium Residence — Eforie Nord

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Elysium Residence

Eforie Nord, jud. Constanța

48 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Elysium Residence - Elysium Residence oferă îngrijire premium și un mediu sigur pentru seniorii dragi.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice Casa Luxury — ComăneștiFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice Casa Luxury

Comănești, jud. Bacău

50 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice Casa Luxury oferă seniorilor îngrijire de calitate într-un mediu sigur și confortabil.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul de bătrâni Sfântul Ilie — BragadiruFoto ilustrativă

Căminul de bătrâni Sfântul Ilie

Bragadiru, jud. Ilfov

38 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin cu 38 de locuri în Bragadiru, la marginea Bucureștiului. Oferă cazare, asistență zilnică și suport medical pentru persoane vârstnice.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul social Simion și Ana — PojejenaFoto ilustrativă

Centrul social Simion și Ana

Pojejena, jud. Caraș-Severin

28 locuri

Îngrijire rezidențială

"Centrul social Simion și Ana oferă servicii de îngrijire completă și suport pentru seniori într-un mediu sigur."

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Casa rezidențială de retragere — AradFoto ilustrativă

Casa rezidențială de retragere

Arad, jud. Arad

21 locuri

Îngrijire rezidențială

Casa rezidențială de retragere oferă seniorilor îngrijire profesională și un mediu confortabil.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Hareta — GhiorocFoto ilustrativă

Centrul rezidențial pentru persoane vârstnice Hareta

Ghioroc, jud. Arad

60 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul rezidențial Hareta oferă seniorilor îngrijire de calitate într-un mediu familial și sigur.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin persoane vârstnice Doctor Carl Wolff — Sibiu

Cămin persoane vârstnice Doctor Carl Wolff

Sibiu, jud. Sibiu

106 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin persoane vârstnice Doctor Carl Wolff - Servicii profesionale și siguranță pentru vârstnici la Doctor Carl Wolff.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice Sf. Ioan Botezătorul — Șimleu SilvanieiFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice Sf. Ioan Botezătorul

Șimleu Silvaniei, jud. Sălaj

25 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice Sf. Ioan Botezătorul - Atmosferă familială și servicii de calitate la Căminul Sf. Ioan Botezătorul.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice — CiurilaFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice

Ciurila, jud. Cluj

63 locuri

Îngrijire rezidențială

"La Cămin pentru persoane vârstnice, seniorii beneficiază de îngrijire completă și sprijin într-un mediu sigur."

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial Sf. Ecaterina — Tulcea

Centrul rezidențial Sf. Ecaterina

Tulcea, jud. Tulcea

53 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul rezidențial Sf. Ecaterina oferă îngrijire de calitate și confort seniorilor într-un mediu modern.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin social Sfântul Kamill — Cluj-NapocaFoto ilustrativă

Cămin social Sfântul Kamill

Cluj-Napoca, jud. Cluj

52 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin social Sfântul Kamill - Cămin social Sfântul Kamill, un loc de liniște, sprijin și îngrijire dedicată seniorilor.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin de bătrâni Amici Pentru Bunici — Municipiul BucureștiFoto ilustrativă

Cămin de bătrâni Amici Pentru Bunici

Municipiul București, jud. București

35 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin de bătrâni Amici Pentru Bunici: îngrijire premium într-un mediu sigur și familial.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice Casa Sf. Laurențiu — PantelimonFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice Casa Sf. Laurențiu

Pantelimon, jud. Ilfov

34 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice Casa Sf. Laurențiu - Mediu cald, îngrijire personalizată și siguranță pentru vârstnici.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Cămin pentru persoane vârstnice Sorel și Sorela — Sângeorgiu de MureșFoto ilustrativă

Cămin pentru persoane vârstnice Sorel și Sorela

Sângeorgiu de Mureș, jud. Mureș

31 locuri

Îngrijire rezidențială

Cămin pentru persoane vârstnice Sorel și Sorela - Atmosferă familială și îngrijire profesională la Căminul Sorel și Sorela.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Casa Mariei - Cămin pentru persoane vârstnice — PaleuFoto ilustrativă

Casa Mariei - Cămin pentru persoane vârstnice

Paleu, jud. Bihor

15 locuri

Îngrijire rezidențială

Casa Mariei - Cămin pentru persoane vârstnice oferă îngrijire completă și asistență medicală seniorilor.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Așezământul social Sfântul Stelian Boțești - Cămin pentru persoane vârstnice — Botești

Așezământul social Sfântul Stelian Boțești - Cămin pentru persoane vârstnice

Botești, jud. Vaslui

9 locuri

Îngrijire rezidențială

Așezământul social Sfântul Stelian Boțești oferă îngrijire personalizată și un mediu familial pentru seniori.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul rezidențial Elena — BacăuFoto ilustrativă

Centrul rezidențial Elena

Bacău, jud. Bacău

30 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul rezidențial Elena din Bacău oferă îngrijire seniorilor într-un mediu confortabil și sigur.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Căminul pentru persoane vârstnice Casa Drăghici — ConstanțaFoto ilustrativă

Căminul pentru persoane vârstnice Casa Drăghici

Constanța, jud. Constanța

28 locuri

Îngrijire rezidențială

Căminul pentru persoane vârstnice Casa Drăghici - Casa Drăghici oferă îngrijire premium într-un mediu sigur și confortabil pentru seniori.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Centrul de îngrijire persoane vârstnice Casa Ecaterina 1 — Timișoara

Centrul de îngrijire persoane vârstnice Casa Ecaterina 1

Timișoara, jud. Timiș

30 locuri

Îngrijire rezidențială

Centrul de îngrijire persoane vârstnice Casa Ecaterina 1 - îngrijire completă și respect într-un mediu modern.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →
Golden Care Age - Centrul rezidențial de îngrijire pentru seniori — SăcălazFoto ilustrativă

Golden Care Age - Centrul rezidențial de îngrijire pentru seniori

Săcălaz, jud. Timiș

60 locuri

Îngrijire rezidențială

Golden Care Age - Centrul rezidențial de îngrijire pentru seniori oferă servicii premium și o atmosferă sigură.

de la
3.500 lei/lună
Detalii →